budowa

W olkuskim magistracie rozstrzygnięto kolejne przetargi na drogowe prace. W najbliższym czasie rozpocznie się realizacja trzech inwestycji.

We wszystkich przetargach brano pod uwagę cenę (max. 95 punktów) oraz okres gwarancji (max. 5 punktów). Cztery firmy były zainteresowane budowa parkingu przy placu zabaw w Zimnodole. Najkorzystniejsza oferta wpłynęła od PPHU BUD – RYS Łukasz Bazior z Miechowa, którą oceniono na 96 pkt. O wykonanie parkingu zabiegały też przedsiębiorstwa: FPU Krystyna mgr Krystyna Solecka z Wolbromia (91,49 pkt), konsorcjum firm: Zakład Projektowania i Wykonawstwa Robót Drogowych mgr inż. Władysław Janik z Olkusza i Przedsiębiorstwo Produkcyjno – Handlowo – Usługowe LINK Zakład Projektowania i Wykonawstwa Robót Drogowych dr inż. Krzysztof Janik z Olkusza (72,83 pkt) oraz Usługi Transportowo – Handlowe Kluczewski Eugeniusz z Witeradowa (92,80 pkt).

 

Dwie pozostałe inwestycje zrealizuje konsorcjum firm: Zakład Projektowania i Wykonawstwa Robót Drogowych mgr inż. Władysław Janik z Olkusza i Przedsiębiorstwo Produkcyjno – Handlowo – Usługowe LINK Zakład Projektowania i Wykonawstwa Robót Drogowych dr inż. Krzysztof Janik z Olkusza. Był to jedyny oferent startujący w przetargach na wykonanie nawierzchni asfaltowej na ul. Ogrodowej w Niesułowicach oraz przebudowę dróg transportu rolnego w Kosmolowie, Zawadzie, Rabsztynie i Zedermanie. W obydwu postępowaniach zdobył po 97 punktów.

 

6
Dołącz do dyskusji

Zaloguj się się aby komentować
6 Wątków
0 Odpowiedzi
0 Subskrybentów
 
Najbardziej aktywny
Najczęściej komentowany
0 Autorzy komentarzy
sierżant2figaeduardrączka...Krokiet Ostatni autorzy komentarzy
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
sierżant2
sierżant2

a kiedy w końcu się wezma za 20tu starconych, która po remoncie spłynęła i tylko dziury zostały, juz drugi komplet amorów musze wymieniać!!!!!!!!!!!!!!

eduard
eduard

EEEEEEEE……tam, do następnej kampanii wyborczej zdecydowanie zdążymy,o czym niechybnie uprzejmie powiadomi nas rzecznik prasowyd

figa
figa

[quote name=”eduard”]A kiedy przetarg na wykonanie – odtworzenie skrzyżowania ul. Armii Krajowej z ul. Osiecką[/quote]
Czekaj tatka latka.. Przecież o tym już chyba nikt nie wspomina.

eduard
eduard

A kiedy przetarg na wykonanie – odtworzenie skrzyżowania ul. Armii Krajowej z ul. Osiecką

rączka...
rączka...

[quote name=”Krokiet”]A z Kosmolowa nikt nie brał udziału w przetargach. Co się dzieje?[/quote]

Przecież Kosmolów (tj. Kosmo-Trans Wojciech Piaśnik) ma już dużą umowę z UMiG Olkusz (na zimowe utrzymanie dróg gminnych na terenie sołectw, od 20.10.2014 r. do 31.12.2017r). Wartość umowy: 699.582,90 zł.. Ponadto może z miesiąc temu widziałem na nowej obwodnicy Olkusza jak ludzie z Kosmo-Transu kosili trawę (czy obwodnica nie jest przypadkiem w gestii powiatu?). Czy ktoś wie o co naprawdę chodziło w tej wymianie zdań na łamach Przeglądu pomiędzy burmistrzem Piaśnikiem, a starostą Piasnym?

Ciekawe czy będą podwykonawcy na te „pięć dróg i parking” i kto to będzie…

Krokiet
Krokiet

A z Kosmolowa nikt nie brał udziału w przetargach. Co się dzieje?