kieliszek maly

Dwa latka miało najmłodsze dziecko, które było świadkiem libacji alkoholowej, do jakiej doszło w jednym w olkuskich mieszkań. Trzy kobiety, w środku nocy, raczyły się trunkami nie zważając na fakt, że mają pod opieką czwórkę dzieci.

Gdy na miejscu zjawił się patrol policji w krwiobiegu matki dwuletniej córeczki buzowały ponad dwa promile alkoholu. Jeszcze więcej wydmuchała w alkotest jej znajoma. Oprócz dziewczynki libację obserwowała pozostała trójka dzieci w wieku 3, 8 i 15 lat.
– Dzieci trafiły pod opiekę rodziny. Nieodpowiedzialne zachowanie dwóch kobiet już wkrótce znajdzie swój finał w sądzie – podkreśla nadkomisarz Agnieszka Fryben z olkuskiej komendy policji.

 

0 0 votes
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
10 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
czytacz
czytacz
9 lat temu

skoro było 3 kobiety a tylko 2 wydmuchaly promile stąd wniosek że dzieci miały zapewnioną opiekę osoby trzeźwej.Czy na czas „babskiego wieczoru” dzieci do bursy trzeba oddać ?

PXT
PXT
9 lat temu
Odpowiedz do  czytacz

Czy tym kobietom należycie powykręcano rączki i czy dostały po twarzach wedle obowiązującego prawa? Skoro już była interwencja z pierwszej linii frontu to chyba ją „profesjonalnie” przeprowadzono? Hej panie prokuratorze- pana pytam.

mark 1
mark 1
9 lat temu

O taką Polskę walczyliśmy (solidarność) Przecież jest demokracja.

@
@
9 lat temu
Odpowiedz do  mark 1

Demokrację można zakładać dla dojrzałego społeczeństwa. Demokracja w rękach głupków to zwyczajna brzytwa w rękach małpy. Nie wszędzie się sprawdza demokracja zwłaszcza podatna na manipulację. Dlaczego ci co są u władzy lubią trzymać łapę na mediach? Może ktoś wie?

...
...
9 lat temu

Myślę, że „Mucka” ma tutaj rację. Nie byłoby takich sytuacji gdyby służby miały włączony ZDROWY ROZSĄDEK- gdyby jakiś policjant nie wiedział co to? To objaśniam: To samodzielne myślenie bez którego włączenie zdrowego rozsądku jest ZABLOKOWANE. Otóż ostatnio funkcjonuje moda na określone trendy. Usiłuje się więc odbierać ludziom wolną wolę i robić z nich… lemingów, (to takie nie myślące postaci z gier komputerowych ślepo posłusznych graczowi, gdyby ktoś nie wiedział). Owszem zdarzają się sytuacje gdzie istnieje zagrożenie w przypadku np.alkoholizmu rodziców, ale zdrowy rozsądek służy do tego aby samodzielnie ocenić kiedy istnieje taka sytuacja. Jeśli w przypadku tych drinkowych kobiet jest notoryczne wręcz recydywie w drinkowaniu połączone z zakłóceniem nocnego spoczynku sąsiadów, owszem zdrowy rozsądek by podpowiadał, że należy to zażegnać. Mogło też się zdarzyć że złośliwy sąsiad „zainterweniował” z innego powodu, bo nadarzyła się okazja odwetowa.

@
@
9 lat temu
Odpowiedz do  ...

Równie dobrze bezmózgi funkcjonariusz z ramienia „przepisów prawa” może aresztować kolesia robiącego za Mikołaja w przedszkolu za molestowanie dzieci gdy podczas wręczania prezentów bierze dzieciaczki na kolana. Z innych przepisów prawa można go skazać za korumpowanie dzieci. 😆

myśle że
myśle że
9 lat temu

„w srodku nocy ” to dziecka mocno spały, a obudzili ich policjanci walący do drzwi.

mucka
mucka
9 lat temu

Co za paranoja! to już jak będą święta czy sylwester to się nie będzie można napić alkoholu? Jak ja byłem mały to moi rodzice wyprawiali różne imieniny i żyje! poza tym to co to za malutkie dzieci w wieku 8 i 15 lat

verka
verka
9 lat temu

Pani redaktor Renkiewicz, pewna nieścisłość: „Gdy na miejscu zjawił się patrol policji w krwiobiegu matki dwuletniej córeczki buzowały ponad dwa promile alkoholu. Jeszcze więcej wydmuchała w alkotest jej znajoma.” Ta druga dmuchała krwią? Na miejscu się bada chyba stężenie alkoholu w wydychanym powietrzu, a nie we krwi. Więc nie w krwiobiegu, bo jak wiadomo inne jest stężenie alkoholu w wydychanym powietrzu, a inne we krwi. To tak gwoli ścisłości.

...
...
9 lat temu

W końcu mamy gender. Środowiska feministyczne obronią panie z których usiłuje się zrobić kury domowe i ograniczyć ich prawa do opieki nad dziećmi.