paragraf-blacha

Olkuska policja poszukuje świadków zdarzenia drogowego, do którego doszło 23 sierpnia 2015 roku około godziny 12.30 w Olkuszu na ulicy Podgrabie.

Jadący rowerem starszy mężczyzna z niewyjaśnionych przyczyn przewrócił się w rejonie posesji 25. Pomocy udzielały mu wówczas dwie osoby. Kierowca, który zatrzymał się na miejscu zdarzenia podając się za lekarza oraz pracownik drogowy wykonujący w pobliżu jakieś prace. Właśnie te osoby proszone są o kontakt z policjantem prowadzącym sprawę, nr tel. 32 6478269 lub 997.

 

KPP Olkusz

0 0 votes
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
10 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
nadzieja
nadzieja
6 lat temu

Ziobro !!!Wróć!!!

@
@
7 lat temu

Najbardziej wkurzające jest to, że zwykły obywatel jest dojony z kasy, którą ciężko zarabia a tacy decydenci roztrwaniają pieniądze podatnika a więc nie swoje bezmyślnie i nawet jak popełnią kardynalne błędy, albo nawet działają rozmyślnie i czynią spustoszenie w budżecie, nie ponoszą za to żadnej odpowiedzialności. Nawet im włos z głowy nie spada, a wręcz przeciwnie posożytowanie się jeszcze bardziej rozkręca.

PXT
PXT
7 lat temu

Jeśli Cię to interesuje to proszę bardzo odpowiem, nie widzę problemu. Może zacznę od finału. To była strata czasu dla Sądu i dla mnie. Kłamliwa interpretacja kłamliwej konfrontacji a potem jeszcze po rozprawie w Sądzie rejonowym bezpodstawne bezczelne złożenie przez prokuraturę olkuską apelacji do Sądu apelacyjnego w Krakowie, której głównym motywem był tylko odwet po której z kolei nastąpiła kompromitacja tejże prokuratury i narażenie mnie i Skarbu Państwa na koszty. Tak jak to określiłeś w Twojej drwinie, wszystko odbyło się całkiem po trzeźwemu. Moje poczucie niewinności nie było subiektywne, bo gdyby tak było, to pewnie i odczucie Sądu obu instancji nie byłoby podobne do mojego i nie nastąpiłoby oddalenie apelacji prokuratury, która za wszelką cenę chciała wykazać mi winę. Te skargi biednych mundurkowych na znieważenia są już tak wyświechtane, że nawet krzywe spojrzenia uważają za zniewagę. Cały czas czują się znieważani, już standardowo się słyszy tę skargę z ich ust, a że oni znieważają to im niby wolno bo to są pany władza, tak? Nie toleruję jeśli ktoś posługuje się kłamstwem zwłaszcza, że ma ono na celu zaszkodzenie komukolwiek. Gardzę takimi ludźmi i nie ma to znaczenia, że „nietykalni”. A jak chcesz poznać szczegóły to wpadnij przeczytasz sobie te ich wypociny i „wyroki” a sporo tego, ale dam i zaspokoisz ciekawość.

spokojny obywatel
spokojny obywatel
7 lat temu

Widzę PXT, że znowu masz wiele do powiedzenia, jeśli chodzi o działania Policji. Opowiedz w końcu, tylko szczerze, jaki finał w Sądzie miała twoja sprawa. Czy zostałeś uniewinniony, czy też prawomocnie skazany, za to, że „prowadziłeś” tylko rower i w dodatku całkiem po trzeźwemu. Chyba wtedy również znieważyłeś Policjantów? Coś tak kojarzę z twoich wcześniejszych wpisów. Odpowiedz w końcu na te pytania, bo jak na razie to żalisz się jedynie, że zostałeś pomówiony przez chamskich, niedouczonych i bezczelnych Policjantów. Bo powiem tak, jeśli zostałeś prawomocnie skazany, to znaczy, że byłeś winny, a to oznacza, że twoja niewinność to tylko twoje subiektywne odczucie i poczucie krzywdy.

PXT
PXT
7 lat temu

[quote name=”z podanego linka”]Wkraczają nie do tego mieszkania, do którego powinni, zatrzymują niewłaściwą osobę. Pomyłki policji. Ponoć są rzadkością, ale się zdarzają. Komenda Główna twierdzi, że nie prowadzi dokładnych statystyk w tym zakresie.[/quote]
Za to starannie prowadzą statystyki, ale w bzdetnych sprawach typu- pijany rowerzysta. Otóż nie są rzadkością, a prowadzenie dokładnych statystyk byłoby niewygodne i tylko potwierdzałoby amatorską indolencję, więc lepiej im tego nie prowadzić a powinno się, bo tego typu pomyłki są nie do przyjęcia, podczas których ktoś starszy czy schorowany a nawet zdrowy może nawet zejść na zawał albo wylew itp. No dobra powiecie pomyłka to pomyłka, ale co powiedzieć o działaniach z premedytacją? Chamstwo, naruszenie zdrowia z uszkodzeniem ciała a potem kłamstwa przed Sądem i to w żywe oczy przy nawet nie przyzwoleniu, ale poparciu prokuratury. Te przeprosiny podane w linku nastąpiły tylko z powodu ewidentnej wtopy i skutecznej interwencji mediów popartej twardymi dowodami. Po prostu przyparto ich do muru, sprawa się rypła i nie mieli lepszego wyjścia w świetle reflektorów. Tak więc proszę nie chrzanić, jacy to oni przeprośni. Jeśli zderzą się ich interesy z obywatelskimi to są w stanie zrobić z niego kryminalistę albo nawet trupa NN. bez przeproszenia rodziny.

.
.
7 lat temu

[quote name=”bezmyslna”]NIC DODAĆ, NIC UJĄĆ. Do społeczeństwa obywatelskiego jeszcze nam daleko.[/quote]
Święte słowa. „Chamstwu trzeba przeciwdziałać siłom i godnościom osobistom”- koniec cytatu.
Obywateli chamów jest sporo, ale i w policji chamów nie brakuje.
[quote name=”bezmyślny”]Proszę sprecyzować, których to ludzi i za jakie konkretnie zło ma przepraszać Policja. ….[/quote]
Choćby za wejścia do niewinnych ludzi z drzwiami i skuwanie ich „przez pomyłkę”- zdarzeń takich było mnóstwo za żadne nigdy nie przepraszali. Za te niewyjaśnione śmierci na komendach i podczas bzdetnych interwencji (poważne pomijam), czy ktoś przepraszał? Nie słyszałem nigdy.

bezmyslna
bezmyslna
7 lat temu

[quote name=”bezmyślny”]Proszę sprecyzować, których to ludzi i za jakie konkretnie zło ma przepraszać Policja. I druga sprawa. Chcecie, by Wasze sprawy były wykrywane, a jednocześnie macie gdzieś współpracę w sprawach, które Was nie dotyczą. Współpraca nie ma na celu ułatwienie pracy Policji, ale ustalenie sprawcy, czy okoliczności czynu właśnie w takich sprawach, które kiedyś mogą dotknąć każdego z nas.[/quote]
NIC DODAĆ, NIC UJĄĆ. Do społeczeństwa obywatelskiego jeszcze nam daleko.

bezmyślny
bezmyślny
7 lat temu

Proszę sprecyzować, których to ludzi i za jakie konkretnie zło ma przepraszać Policja. I druga sprawa. Chcecie, by Wasze sprawy były wykrywane, a jednocześnie macie gdzieś współpracę w sprawach, które Was nie dotyczą. Współpraca nie ma na celu ułatwienie pracy Policji, ale ustalenie sprawcy, czy okoliczności czynu właśnie w takich sprawach, które kiedyś mogą dotknąć każdego z nas.

.
.
7 lat temu

Chcecie aby społeczeństwo współpracowało ułatwiając pracę policji? Proszę przeprosić ludzi za zło jakie uczynili wasi bezmyślni funkcjonariusze.