Policjanci zatrzymali mężczyznę, który ukrywał się przed wymiarem sprawiedliwości. 50-latek był poszukiwany listem gończym przez sąd w Olkuszu, ale również przez inne sądy na terenie kraju.

Zatrzymanie 50-latka to wynik pracy policjantów Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Olkuszu. Pracujący nad tą sprawą kryminalni podejrzewali, że mężczyzna, który ukrywa się przed wymiarem sprawiedliwości, może teraz znajdować się na terenie Olkusza. 50-latek wcześniej przebywał poza granicami kraju i ciągle zmieniał swoje miejsce pobytu. W ten sposób chciał uniknąć kary pozbawienia wolności.

W dniu 29 września b.r. mężczyzna został zatrzymany i trafił do zakładu karnego. 50-latek był poszukiwany  przez sąd w Olkuszu, ale także przez sąd w Dąbrowie Tarnowskiej, Przemyślu, Myślenicach, Łowiczu, Piotrkowie Trybunalskim, Tomaszowie Mazowieckim, Żywcu, Katowicach, Nowym Targu, Opolu, Strzelcach Opolskich, Pile, Rawie Mazowieckiej, Bochni, Suwałkach, czy Mielcu za przestępstwa skarbowe, których się dopuścił na terenie kraju.

Przypominamy, że na stronie internetowej olkuskiej Policji  znajdują się dane osób poszukiwanych, wraz z ich wizerunkiem. W przypadku rozpoznania osoby poszukiwanej lub posiadania informacji o jej miejscu przebywania, o tym fakcie należy powiadomić policję, nr tel. 112. Takie zgłoszenia są anonimowe!

Komenda Powiatowa Policji w Olkuszu 

0 0 votes
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze