policjant_plakat-001

Rozpoczęła się V edycja ogólnopolskiego konkursu „Policjant, który mi pomógł”, służącego wyróżnieniu funkcjonariuszy, którzy w szczególny sposób działają na rzecz ochrony ofiar przemocy domowej. Jego inicjatorem jest Ogólnopolskie Pogotowie dla Ofiar Przemocy w Rodzinie „Niebieska Linia” Instytutu Psychologii Zdrowia. Plebiscyt objęty jest honorowym patronatem Komendanta Głównego Policji.

Zgłoszenia od osób indywidualnych, przedstawicieli organizacji i instytucji można nadsyłać za pomocą elektronicznego formularza znajdującego się na stronie http://www.policjant.niebieskalinia.pl/, a także tradycyjną pocztą („Niebieska Linia”, ul. Korotyńskiego 13, 02-121 Warszawa) podając: dane kontaktowe zgłaszającego, dane policjanta, którego chcielibyście Państwo wyróżnić oraz uzasadnienie tego wyboru. Zachęcamy do udziału w akcji! Zgłoszenia przyjmowane są do 31 maja br.

1
Dołącz do dyskusji

Zaloguj się się aby komentować
1 Wątków
0 Odpowiedzi
0 Subskrybentów
 
Najbardziej aktywny
Najczęściej komentowany
1 Autorzy komentarzy
Kibic Ostatni autorzy komentarzy
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Kibic
Kibic

.
.
Jest tylko jeden jedyniutki w Polsce policjant, który jak Superman pomaga wszystkim Polakom :). To facet w kiecce na rowerze w polskiej telewizorni :).
Nie wiem który dewot wymyśli ten obrazek, ale wcale nie zdziwilbym się, gdyby to byl jakiś lizus-slugus ministranta sprawiedliwości 🙂