paragraf blacha

Poszukiwani świadkowie uszkodzenia znaku C-9
Policjanci z Olkusza poszukują świadków uszkodzenia znaku drogowego C-9 „nakaz jazdy z prawej strony” oraz słupka przy znaku drogowym znajdującego się na drodze krajowej nr 94 w miejscowości Zederman. Osoby posiadające informacje nt. tego zdarzenia proszone są o telefoniczny kontakt z policjantem prowadzącym postępowanie, nr tel. 32-6478 236 lub 997.

Znaleziono motocykl Marki Dirt Bike. Właściciel proszony jest o jego odbiór
Olkuska policja poszukuje właściciela motocykla marki Dirt Bike koloru czarno-pomarańczowego. Motocykl został znaleziony na terenie kompleksu leśnego w Olkuszu. Właściciel proszony jest o telefoniczny kontakt z policjantem, nr tel. 32-6478- 225 lub 997.

KPP Olkusz

4
Dołącz do dyskusji

Zaloguj się się aby komentować
4 Wątków
0 Odpowiedzi
0 Subskrybentów
 
Najbardziej aktywny
Najczęściej komentowany
1 Autorzy komentarzy
nie kapuśPXTWiesław Zacłossssssss Ostatni autorzy komentarzy
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
nie kapuś
nie kapuś

donosić na policję? żeby być wzywanym po sądach na świadka? gdyby to jeszcze jakieś nagrody chociaż maskotki albo słodycze za to rozdawali za obywatelską postawę… 😉 ja tam nic nie widziałem….ale jak ktoś lubi sie bawić w detektywa,ma dużo czasu (przesłuchanie trwa z godzinke dwie….później w sądzie też trza czekać z 4 godziny) i coś widział to niech zgłasza 😆 znak wart stówe a uruchamiana jest cała machina biurokratyczna kosztująca podatników ….no ile? pewnie więcej 😆 a propo znaków może byście tak poprawili krzywy znak na ul. Rabsztyńskiej ??? wygląda jakby miał się za chwilę przewrócić 😀 zaraz go wiatr… Czytaj więcej »

PXT
PXT

Największa umiejętność policji to apelowanie do społeczeństwa i pewnie by to społeczeństwo chętnie reagowało na apele nawet narażając się w swoim środowisku na zarzut konfidencji, chociaż w niektórych sprawach byłoby to oczywiste spełnianie obywatelskiej powinności, ale po szybkiej analizie nie wymagającej wiele wnikliwości dochodzi się do wniosku że nie warto, bo nie dosyć, że człowiek robi sobie kłopot, to w akcie dziękczynienia również może zostać poddany „sankcjom karnym” zwłaszcza gdy natrafi na jakiegoś kretyna z którego nie zdołano oczyścić policyjnych szeregów, a którego w razie wpadki się jeszcze zaciekle broni no bo w końcu należy do uprzywilejowanej władzuchniej kasty, której… Czytaj więcej »

Wiesław Zacło
Wiesław Zacło

[quote name=”ssssssss”]Podziwiamy samozaparcie policji w znalezieniu sprawcy uszkodzenia znaku C-9 w Zedermanie w m-cu styczniu. Życzylibyśmy sobie, aby w każdej sprawie była taka konsekwentna.[/quote]
Sprawcę też prosimy do przyprowadzenia na KPP Olkusz do dyżurnego policjanta na dyżurce.

ssssssss
ssssssss

Podziwiamy samozaparcie policji w znalezieniu sprawcy uszkodzenia znaku C-9 w Zedermanie w m-cu styczniu. Życzylibyśmy sobie, aby w każdej sprawie była taka konsekwentna.