Wolbrom

W Komisariacie Policji w Wolbromiu zebrano produkty żywnościowe, z których przygotowano paczki świąteczne dla najbardziej potrzebujących mieszkańców gmin Wolbrom i Trzyciąż. Dary przekazano do osób starszych oraz matek, które samotnie wychowują dzieci.

Inicjatywa niesienia pomocy potrzebującym zrodziła się dzięki dzielnicowemu, który postanowił zorganizować małą akcję w Komisariacie Policji w Wolbromiu.  Do tych działań ochoczo włączyli się inni funkcjonariusze.  Zebrali oni produkty żywnościowe, z których  skompletowano 16 paczek. Paczki, trafiły do gminy Wolbrom i Trzyciąż, do seniorów oraz do kilku matek  samotnie wychowujących dzieci.  Lista osób najbardziej potrzebujących pomocy została stworzona wspólnie z pracownikami socjalnymi  Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Wolbromiu. Dzielnicowi ustalili również, którym rodzinom potrzebna jest taka pomoc, bo właśnie oni mają największą wiedzę na temat  mieszkańców swojego rejonu służbowego, znają ich potrzeby i problemy.

Akcja odbiła się pozytywnym echem a słowa uznania i podziękowania, które usłyszeli policjanci,  są najlepszą nagrodą i motywacją do dalszych działań.

Komenda Powiatowa Policji w Olkuszu

0 0 votes
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze