Poronin

12 września br. olkuscy kryminalni we współpracy z policjantami z Komendy Wojewódzkiej Policji w Krakowie zatrzymali w Poroninie mieszkańca Wolbromia, który był poszukiwany listem gończym do odbycia kary ponad 4 lat więzienia.

Poszukiwany 48-latek ukrywał się przed organami ścigania i wymiarem sprawiedliwości, ponieważ został skazany na karę więzienia za  prowadzenie pojazdu w stanie nietrzeźwości w trakcie obowiązywania zakazu prowadzenia. Dla zmylenia tropu i uniknięcia więzienia ograniczył swoje  kontakty z rodziną, często zmieniał numery telefonów, miejsce przebywania, a także posługiwał się fałszywymi danymi.

Działania mężczyzny nie ułatwiały pracy policjantom, jednak olkuscy kryminalni w trakcie prowadzonych poszukiwań dokonali licznych ustaleń i weszli w posiadanie takich informacji, które pomogły namierzyć mężczyznę. Okazało się, że obecnie przebywał na terenie Poronina. Pod wytypowanym adresem policjanci zastali poszukiwanego, którego zatrzymali i przewieźli do komendy w Zakopanem, skąd trafił za kraty.

Komenda Powiatowa Policji w Olkuszu

0 0 votes
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze