paragraf-blacha

Zapraszamy na debatę społeczną „Masz prawo do mediacji”, która odbędzie się 15 października 2015 roku o godz. 11.00 w auli Komendy Powiatowej Policji w Olkuszu, ul. Jana  Pawła II 32. W debacie uczestniczyć będą m. in. mediatorzy, psycholog, przedstawiciele prokuratury i sądu, pracownicy socjalni, a także uczniowie szkół o profilu prawnym i policyjnym.

KPP Olkusz

3
Dołącz do dyskusji

Zaloguj się się aby komentować
avatar
500
3 Wątków
0 Odpowiedzi
0 Subskrybentów
 
Najbardziej aktywny
Najczęściej komentowany
1 Autorzy komentarzy
TXPPXT Ostatni autorzy komentarzy
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
PXT
PXT

Ależ hipokryzja. Sąd na początku mojej sprawy zarządził mediację, a więc zgodnie z zaleceniem Sądu udałem się na ulicę Kantego, gdzie czekała pani mediator a potem razem z nią na próżno czekaliśmy, bo funkcjonariusze nie raczyli się pokazać, więc pani mediator wyznaczyła kolejną datę i to samo, bo w tym czasie przygotowywali kłamliwy pozew odwetowy, który został uruchomiony prawie równolegle z umorzeniem mojego. Zupełnie jak w tym dowcipie co pijany funkcjonariusz rozjechał przechodniów. I oni jeszcze mają czelność organizować jakieś debaty w tym temacie- brak słów. To tak jakby ks. Charamsa zapraszał na katechezę w temacie sodomii.

TXP
TXP

Sodomia w doktrynie Kościoła Katolickiego jest jednym z tzw. grzechów wołających o pomstę do nieba. To co wypisuje Pan PXT też woła o pomstę do nieba.

PXT
PXT

Znieważenie w doktrynie policyjnej to niechęć zwracania się do funkcjonariusza „panie władzo”, jak również nie stosowanie się do poleceń i rozkazów funkcjonariusza po stwierdzeniu, że nie są to prośby. Odmowa obezwładnienia i grzebania po kieszeniach w poszukiwaniu dokumentów to przestępstwo wołające o pomstę do dyżurnego, który wyśle wsparcie w celu uzupełnienia za-Szczytnego niedoszkolenia.
Tak wygląda szkolenie w zakresie użycia środków przymusu bezpośredniego:
http://www.fakt.pl/wydarzenia/policjantka-zgwalcona-na-swiecie-policji-,artykuly,539147.html