komputer

Rozliczanie PIT-ów drogą elektroniczną? Nic trudnego! W Atrium Olkusz odbędzie się akcja „Szybki PIT”. W najbliższy piątek i sobotę, 6-7 kwietnia, klienci centrum będą mogli uzyskać pomoc pracowników Urzędu Skarbowego przy rozliczeniu PIT-ów przez Internet.

Atrium Olkusz zachęca swoich klientów do rozliczenia PIT-u przez Internet. W dniach 6-7 kwietnia w godzinach 12.00-20.00, w centrum odbędzie się organizowana we współpracy z Izbą Podatkową oraz Urzędem Skarbowym w Olkuszu akcja „Szybki PIT”. Inicjatywa ma na celu edukację w zakresie elektronicznego rozliczania. W Atrium Olkusz otwarty będzie punkt, w którym każdy będzie mógł skorzystać z pomocy pracowników Urzędu Skarbowego przy wypełnianiu deklaracji drogą elektroniczną. By wziąć udział w akcji, należy wziąć ze sobą zeszłoroczne rozliczenie PIT (za 2016 rok) lub znać dokładną kwotę przychodu uzyskanego w 2016 roku.

– Organizując akcję „Szybki PIT”, pragniemy udowodnić, że składanie zeznań podatkowych może być szybkie, sprawne i bezproblemowe. Odwiedzający punkt w Atrium Olkusz klienci mogą złożyć zeznanie w weekend, przy okazji robienia zakupów – mówi Adam Tomczyk, dyrektor Atrium Olkusz.

Akcja „Szybki PIT” odbędzie się w dniach 6-7 kwietnia w godzinach 12.00-20.00 w specjalnie wyznaczonym miejscu na pasażu centrum. Korzystanie z pomocy doradców podatkowych w ramach akcji jest bezpłatne. Więcej szczegółów na temat wydarzenia oraz oferty Atrium Olkusz można znaleźć na stronie: http://www.atrium-ch.pl/olkusz/.

Atrium Olkusz

5
Dołącz do dyskusji

Zaloguj się się aby komentować
5 Wątków
0 Odpowiedzi
0 Subskrybentów
 
Najbardziej aktywny
Najczęściej komentowany
0 Autorzy komentarzy
dochód 2016prkierowcaproszęRafał Ostatni autorzy komentarzy
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
dochód 2016
dochód 2016

w 2017 rozliczałam się z mężem, a teraz chcemy osobno to jaką kwote wpisac całość czy 1/2 dochodu 2016

pr
pr

[quote name=”kierowca”]a jeśli ktoś w 2016 nie miał dochodów?[/quote]
Wtedy wpisuje 0,00

kierowca
kierowca

a jeśli ktoś w 2016 nie miał dochodów?

proszę
proszę

[quote name=”Rafał”]Mamy rok 2018 a należy się rozliczyć za rok 2017 więc do czego jest potrzebny PIT za 2016 rok???[/quote]
Złożenie pitu przez internet wymaga „identyfikacji” osoby, która go składa. Sam pesel to za mało. Identyfikacja następuje po podaniu dokładnej kwoty przychodu z roku poprzedzającego rok, dla którego składa się zeznanie (w tym wypadku 2016).
Zawsze można się nauczyć tej kwoty na pamięć i nie zabierać pita 🙂

Rafał
Rafał

Mamy rok 2018 a należy się rozliczyć za rok 2017 więc do czego jest potrzebny PIT za 2016 rok???