Olkusz

6 grudnia każdego roku to wyjątkowy dzień. W tym dniu obchodzimy Mikołajki. Szczególnie najmłodsi cały rok z utęsknieniem oczekują tego Świętego, co rozdaje podarki.

Podobnie jak w roku poprzednim, plany wszystkim pokrzyżowała pandemia koronawirusa. Z powodu trudnej sytuacji w kraju spowodowanej wzrostem zachorowań na COVID-19, nie mogło się odbyć tradycyjne spotkanie dzieci z Mikołajem połączone z zabawami i konkursami. Ale czego nie robi się dla dziecięcego uśmiechu…

Święty Mikołaj nie zawiódł i tym razem. W poniedziałkowy poranek – 6 grudnia 2021r. wyjechał w podróż z prezentami dla dzieci, postanowił osobiście odwiedzić rodziny w domach i obdarować milusińskich słodkimi podarkami. Pomocą Świętemu, w tym dniu, służyli pracownicy Ośrodka Pomocy Społecznej w Olkuszu, którzy zadbali o to by Święty Mikołaj osobiście odwiedził rodziny w ich domach i obdarował najmłodszych mieszkańców gminy Olkusz paczkami wypełnionymi słodyczami.

Maluchy z uśmiechem na twarzy i ogromną radością witały Świętego Mikołaja, były wzruszone spotkaniem z tak wyjątkową osobą i bardzo zadowolone z otrzymanych podarków. Radości nie kryli także obecni podczas tych wizyt rodzice.

Mamy nadzieję, że zarówno dzieci jak i ich rodzice na długo zapamiętają spotkanie ze Świętym Mikołajem.

Rozpoczynając tym miłym wydarzeniem okres Świąteczny pragniemy by nadchodzące Święta Bożego Narodzenia były piękne, spokojne i pełne radości, czego szczerze życzą Dyrektor i Pracownicy Ośrodka Pomocy Społecznej w Olkuszu.

\

Ośrodek Pomocy Społecznej w Olkuszu
0 0 votes
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze