Wraz z końcem edukacji gimnazjalnej uczniowie stają przed nie lada wyborem, który w większości przypadków będzie decydował o ich przyszłości – w jakiej szkole kontynuować naukę?
Aby pomóc młodzieży w podjęciu decyzji i pośrednio w kształtowaniu ich przyszłej kariery zawodowej, Urząd Miasta i Gminy Wolbrom oraz Stowarzyszenie Honestus zapraszają na Targi Edukacyjne organizowane w ramach projektu „Pewna przyszłość zaczyna się dziś”, współfinansowanego z Europejskiego Funduszu Społecznego. Targi odbędą się 30 kwietnia 2010 roku w Centrum Kultury, Promocji i Informacji w Wolbromiu, ul. Leśna 2.

Organizatorzy zapraszają do udziału w targach młodzież ostatnich i przedostatnich klas gimnazjalnych  wraz z opiekunami. Targom towarzyszyć będzie bogaty program, m.in. wystawy i spotkania dotyczące oferty edukacyjnej.
Do udziału w targach, podobnie jak w roku ubiegłym, zostały zaproszone między innymi wszystkie szkoły średnie z powiatu olkuskiego. Dodatkową atrakcją tegorocznych targów będą wykłady na temat nietypowych zawodów i spotkania z ciekawymi ludźmi.
Źródło: www.wolbrom.pl

0 0 votes
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze