wykrzyknik

12 czerwca utrudnienia w ruchu w Olkuszu, Bukownie, Bolesławiu i Kluczach. Informacja dla pasażerów komunikacji miejskiej.

W piątek, 12 czerwca przez powiat olkuski przejedzie peleton 53. Małopolskiego Wyścigu Górskiego. Tegoroczna trasa prowadzi drogą wojewódzką „791” od Trzebini przez Niesułowice, Żuradę do Olkusza (ul. 29-Listopada-Parkowa-Mazaniec) i dalej w kierunku Bukowna (ul. Długa, 1-Maja, ul. Puza, Nowa i ul. Kolejowa) obok ZGH do Bolesławia (przejazd obok cmentarza i do centrum) a następnie do Klucz i w kierunku Wolbromia.

W związku z powyższym Zarząd ZKG „KM” informuje, że w godz. ok. 13:00-14.00 mogą wystąpić istotne utrudnienia w ruchu, które skutkować będą opóźnieniami w kursowaniu autobusów komunikacji miejskiej. Zgodnie z deklaracjami organizatorów, na 10-15 minut przed przejazdem peletonu ruch na ulicach przez które przejadą kolarze będzie zamykany.
Wobec powyższego uprzejmie informujemy, że w godz. 13:00-15:00 mogą wystąpić 10-20 minutowe opóźnienia w komunikacji miejskiej na całym obszarze ZKG „KM”

ZKG „KM” w Olkuszu

0 0 votes
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze