roboty

Od poniedziałku, 2 czerwca, droga do Osieka oraz ul. Armii Krajowej zostaną zamknięte. W związku z budową obwodnicy w tym rejonie zostanie wprowadzona tymczasowa organizacja ruchu.

Całkowite wyłączenie wymienionych ulic potrwa do 6 czerwca. Z Olkusza do Osieka będzie można dojechać przez al. 1000 – lecia, drogę krajową 94 i Zederman. Po 6 czerwca na drodze osieckiej zostanie wprowadzony ruch wahadłowy z sygnalizacją świetlną.

Pasażerowie komunikacji miejskiej muszą liczyć się ze zmianami w kursowaniu autobusów w okresie od 2 do 6 czerwca. Jak informuje zarząd Związku Komunalnego Gmin „Komunikacja Międzygminna” w Olkuszu, uruchomione zostaną alternatywne połączenia z Osieka, Zimnodołu, Zawady i Zedermana.

Linia „ZZ” będzie kursować z Zawady przez Zederman, Kogutek i Sieniczno do przystanku Olkusz ZKG „KM” (Super – Sam). Przystanek Olkusz Technikum nie będzie obsługiwany. Kurs o godz. 7:01 z Zawady będzie wykonywany przez al. 1000 – lecia, szpital do Dworca PKS. Z Olkusza do Zawady autobus pojedzie przez Sieniczno, Kogutek i Zederman. Autobusy wyjeżdżające o godz. 5:25, 6:30 i 7:35 z przystanku Olkusz ZKG „KM” pojadą przez przystanek Olkusz Szpital.

Linia „ZP” będzie kursować z przystanku Osiek Pętla przez Zimnodół, Kogutek do przystanku Olkusz ZKG „KM”. Autobus wyjeżdżający o godz. 7:18 z pętli w Osieku zabierze pasażerów z przystanku Olkusz Szpital do Dworca PKS. Zaplanowano też odjazdy z przystanku Olkusz ZKG „KM” o godz. 14:35 i 15:45 z obsługą przystanku Olkusz Osiecka. 

Linia „Osiek Kościół – Supersam” będzie realizować połączenia na trasie Osiek Kościół przez „łącznik” do Sieniczna i następnie do Super – Samu. Kurs o godz. 5:20 rozpocznie się z pętli w Osieku, a o godz. 20:50 z Zimnodołu przez przystanek Osiek Pętla do przystanku Olkusz ZKG „KM”. Autobusy o godz. 20:15 i 22:28 z Super – Samu pojadą przez pętlę w Osieku do Zimnodołu.

5
Dołącz do dyskusji

Zaloguj się się aby komentować
avatar
500
5 Wątków
0 Odpowiedzi
0 Subskrybentów
 
Najbardziej aktywny
Najczęściej komentowany
0 Autorzy komentarzy
NIKMateiGrzegorz37Logik pamiętającykolo Ostatni autorzy komentarzy
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
kolo
kolo

A „rondo” na drodze chrzanowskiej będzie jutro 31.05 otwarte jak obiecywaliście tydzień temu ???

Logik pamiętający
Logik pamiętający

[quote name=”kolo”]A „rondo” na drodze chrzanowskiej będzie jutro 31.05 otwarte jak obiecywaliście tydzień temu ???[/quote]
Spokojnie, nie musi. Telefon za komuny obiecywali mi 20 lat, hotel w Olkuszu budowali lat 12, każdą drogę latami, a ty się czepiasz o kilka dni, szukasz dziury w całym? 😆

Grzegorz37
Grzegorz37

Czemu skrzyżowanie z ul Biema rondo na Trzebinie dało się zrobić bez całkowitego zamykania drogi a na Osiek NIE! Nie dało się zrobić jak na wyżej wymienionych skrzyżowaniach?? Teraz będę musiał i inni nakładać ile KM żeby dotrzeć do pracy!

Matei
Matei

zp już na zawsze tak powinno zostać 😆 😆 😆 😆 😆

NIK
NIK

A gdzie będzie przejście dla pieszych i bezpieczne pobocze na skrzyżowaniu z drogą osiecką? Pan radny Kmita głosując za obwodnicą pewnie dokładnie zapoznał się z projektem przed głosowanie i rzetelnie odpowie na pytanie. Mam również nadzieję, że radny z Osieka poinformował mieszkańców Osieka Zimnodołu Zawady i Zedermana że to będzie najbardziej niebezpieczne skrzyżowanie w powiecie.