partner agd otwarcie sklepArtykuł sponsorowany
Już 11 marca swoje podwoje dla klientów otwiera pierwszy sklep sieci Partner AGD RTV w Olkuszu! Przez dwa dni (11 – 12 marca) na odwiedzających to miejsce czeka sporo atrakcji, na czele z rewelacyjną ofertą dla każdego. Warto to sprawdzić!

To już 55 w Polsce i 16 w Małopolsce sklep sieci Partner AGD RTV. Sieć posiada także sklep internetowy, który znajdziecie Państwo pod adresem: www.partneragdrtv.com.pl.
Siedziba olkuskiego sklepu mieści się przy ul. Sławkowskiej 9, naprzeciw placu targowego. Na 500 – metrowej powierzchni znajdą Państwo pełną gamę produktów AGD RTV MULTIMEDIA.

Dla osób, którzy odwiedzą nowy sklep 11 i 12 marca przewidziano szereg atrakcji. Każdy będzie mógł spróbować pysznej kawy z ekspresów marki Bosch. Na pierwszych 100 klientów dokonujących zakupów przygotowano prezenty – pendrive 8GB. Oczywiście nowy sklep powita kupujących specjalną ofertą produktów sprzedawanych w najatrakcyjniejszych cenach. Jednym słowem – takiej okazji nie można przegapić!

Klienci doskonale znają sprawdzoną markę sklepów Partner AGD RTV, które już od 26 lat oferują pełny asortyment w zakresie elektroniki użytkowej na rynku. Każdy znajdzie tu coś dla siebie – gorące nowinki techniczne, produkty z najwyższej półki, jak i popularny markowy sprzęt w najlepszych cenach. Pracownicy sklepów szczególnie dbają o nowoczesną formę prezentacji produktów. W ten sposób klienci łatwiej mogą dokonać przemyślanego wyboru. Zakupy w sieci Partner AGD RTV są prawdziwą przyjemnością, przede wszystkim z uwagi na doskonałą obsługę. Profesjonalnie przeszkoleni pracownicy pomagają dopasować urządzenie do potrzeb i stylu życia kupujących. Obsługa pomoże nie tylko wybrać produkty spełniające Państwa wszystkie potrzeby. Pracownicy chętnie służą radą także w kwestii płatności. U nas zakupy na raty i wszelkie związane z tym formalności nie stanowią żadnego problemu. W celu sfinansowania zakupu można zawrzeć na miejscu umowę kredytową przy minimum formalności. Nasz personel z pewnością poinformuje Państwa również o szerokiej palecie usług dodatkowych. Zapewniamy także transport oraz dodatkową ochronę produktów. W naszej ofercie znajdziecie Państwo również możliwość doładowania telefonów.

Staramy się na co dzień jak najlepiej wsłuchiwać w potrzeby obecnych klientów i zachęcić do odwiedzania naszych sklepów jak najwięcej potencjalnych kupujących. Klientami naszych sklepów są często rodziny wielodzietne. Wyszliśmy naprzeciw ich oczekiwaniom, przystępując – jako jedyna sieć AGD RTV – do programu Karta Dużej Rodziny. Zależy nam, aby nasi klienci chętnie do nas wracali, pamiętając, że zakupy w sieci Partner AGD RTV to miło i efektywnie spędzony czas.
Zatem do zobaczenia przy ul. Sławkowskiej 9 w Olkuszu!

{jcomments off}

Dołącz do dyskusji

Zaloguj się się aby komentować
  Subskrybuj  
Powiadom o