„Poetycki jesienny sms, czyli wyznanie na jesiennym liściu, emocjami pisane do Ciebie, na miły początek dnia” – pod takim hasłem Centrum Kultury im. Marii Płonowskiej w Bolesławiu organizuje 43. Jesień Poetycką. Utwory można nadsyłać do 12 października.

Konkurs poetycki odbywa się w dwóch kategoriach wiekowych: dzieci i młodzież do 16 lat oraz dorośli. Każdy może zgłosić jeden utwór (literacki SMS) w formie wydruku komputerowego na adres: Centrum Kultury w Bolesławiu, ul. Głowna 55 lub drogą elektroniczną: ck@gminaboleslaw.pl

Co ważne, utwór ten musi być napisany w języku polskim, nie nagradzany na innych konkursach i wcześniej nigdzie nie drukowany. Należy go opatrzyć godłem dołączonym w osobnej kopercie lub osobnym pliku (podajemy tam imię, nazwisko, wiek, numer telefonu i adres e-mail).

Konkurs zostanie rozstrzygnięty w ramach 43. Bolesławskiej Jesieni Poetyckiej, która odbędzie się 23 października o godz. 17.00 w bolesławskim dworze.

– Chcemy zachęcić młodszych i starszych do refleksji nas sobą i otaczającym światem, aby odkryli w sobie wrażliwość i swoim wyznaniom nadali literacka, artystyczną formę – mówi dyrektor Centrum Kultury Barbara Rzońca.

Regulamin dostępny jest na /www.gminaboleslaw.pl/centrum-kultury

fot. CK w Bolesławiu

0 0 votes
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze