bis_logo

Każdy mieszkaniec osiedla Młodych w wieku powyżej 16 lat może wypełnić ankietę dotyczącą swojego miejsca zamieszkania. To element programu Biura Inicjatyw Społecznych „Samorząd z inicjatywą”, w którym bierze udział miasto Olkusz. Wyniki ankiety wskażą najważniejsze problemy oraz pomysły na ciekawe przedsięwzięcia. Najlepsze z koncepcji otrzymają dofinansowanie. Zgodnie z założeniami, mieszkańcy będą realizować wybrane pomysły przy wsparciu władz miasta w drugiej połowie roku.

Ankieta jest anonimowa. Pytania dotyczą m. in. oceny stanu osiedla, stosunków z sąsiadami czy bezpieczeństwa. Termin oddania wypełnionych ankiet upływa 10 maja. Można je wrzucić do urn w Przedszkolu nr 9 przy ul. Kochanowskiego, szkole podstawowej nr 10 przy ul. Żeromskiego i w punkcie informacyjnym w urzędzie miasta. – Do tej pory rozprowadziliśmy już około 400 ankiet. Zobaczymy, co powiedzą mieszkańcy, na jakie problemy zwrócą uwagę – mówi przewodniczący zarządu osiedla Młodych Jan Durański.

Wyniki będą dostępne na stronie internetowej magistratu, zostaną tez przedstawiona na spotkaniu z mieszkańcami. Jeśli ktoś chce zabrać głos w sprawie swojego osiedla, może dostać ankietę w wersji papierowej w Przedszkolu nr 9 przy ul. Kochanowskiego, w SP 10, Gimnazjum nr 2 i II LO przy ul. Żeromskiego. Ankieta dostępna jest również w wersji elektronicznej na stronie urzędu miasta i gminy Olkusz pod adresem http://ebadania.pl/6f0a67ffd200ce84.

0 0 votes
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
3 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
czarek
czarek
10 lat temu

nie..bo ja z miasta a nie ze wsi jak inni 😆

ja 1500/2900
ja 1500/2900
10 lat temu

A co zapomniał jak krowy ryczą?????????????? :-* :-* 😆 😆

czarek
czarek
10 lat temu

Jestem szczęśliwy że mieszkam na osiedlu Młodych… 😀
Przed moimi oknami lada dzień ruszy budowa obwodnicy…ach ten warkot koparek, traktorów… to miód na moje uszy !
Już nie mogę się doczekać…jestem wniebowzięty ! 😆