Olkusz

Jak zwykle radośnie i uroczyście obchodziliśmy zakończenie roku artystycznego w pracowniach MOK. To święto, podczas którego instruktorzy i ich uczniowie zbierają pokłosie całorocznej pracy.

Instruktorzy wzdychają z ulgą i lekkim żalem, że to koniec, podobnie dzieci, którym towarzyszy także duma z możliwości zademonstrowania nabytych umiejętności oraz pochwalenia się swoimi dziełami.

Podziękowania i kwiaty otrzymali instruktorzy: Katarzyna Leszczyńska-Kaszuba (pracownia ceramiczna), Anna Szarek-Dudek (pracownia wokalna i teatralna), Agnieszka Wołoszyn i Maciek Nabiałek (grupa teatralna Glutaminian Sodu), Sylwia Grossmann (pracownia plastyczna), Beata Soboń (pracownia plastyczna), Aleh Sapronchyk (pracownia taneczna) oraz Dorota Stachowicz-Mączka, Michał Mączka i Kamil Gumiela (zespół wokalno-instrumentalny MOK).

Widownia wypełniona po brzegi entuzjastycznie powitała występ grupy reprezentacyjnej Impuls. Równie serdecznie przyjęła dynamiczne pokazy taneczne rozczulających żabek w strojach pszczółek, Słoneczek, Energii, Skoku i Sonica.

Przepięknie zaprezentowali się podopieczni pracowni wokalnej i teatralnej zasługując w pełni na otrzymane owacje.

Gościnnie wystąpił zespół Atram OUTW w cygańskim tańcu, w rwących oczy kolorowych strojach, również nagrodzony owacjami.

Wszyscy uczestnicy pracowni otrzymali od swoich instruktorów dyplomy, a w holu z podziwem oglądano wystawę pracowni ceramicznej i plastycznej. Pękające z dumy rodziny fotografowały młodych absolwentów z dyplomami i na tle ich prac. Każdy wychodził z MOK-u z szerokim uśmiechem na twarzy.

MOK Olkusz


0 0 votes
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze