Olkusz

Ogłaszamy DZIEŃ OTWARTY! W pierwszych dniach marca, w dwóch różnych lokalizacjach odbędą się ogólnodostępne zajęcia piłki ręcznej przeznaczone dla uczniów klas I-IV szkół podstawowych. Pod dachem sal gimnastycznych Zespołu Szkolono Przedszkolno Integracyjnego w Olkuszu przy ul. Kochanowskiego 2, a także Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji przy ul. Wiejskiej 1A, nasi trenerzy przeprowadzą treningi pokazowe, udział w których będzie bezpłatny!

DZIEŃ OTWARTY to stały punkt w klubowej działalności Stowarzyszenia Piłki Ręcznej Olkusz. Po „SPRawnych lekcjach handballu” prowadzonych w szkołach z terenu Miasta i Gminy Olkusz, tym razem to my zapraszamy wszystkich chętnych śmiałków do nas! Wymagania na początek naszej wspólnej drogi nie są duże. Wystarczy zmieścić się w przedziale wiekowym, we wskazanym niżej terminie zabrać ze sobą strój i obuwie sportowe, butelkę wody oraz pozytywne nastawienie do aktywności fizycznej. O całą resztę zadbamy my, a więc nasi Trenerzy oraz Zawodniczki. Wspólnie przeżyjemy piękne sportowe chwile, które wierzymy że natchną uczestników zajęć do późniejszego, systematycznego treningu w najmłodszych drużynach SPR-u. Tego sobie i przede wszystkim Wam mocno życzymy, bo macie niepowtarzalną okazję do tego, by rozpocząć pisanie nowej, pięknej sportowej historii.

Pierwsze zajęcia w ramach DNIA OTWARTEGO zaplanowaliśmy na godzinę 16:30 w środę 1 marca. Zapraszamy do ZSPI nr 1 na osiedlu Młodych, na trening ogólnorozwojowy, z najważniejszymi elementami szczypiorniaka. Jeśli komuś nie odpowiada ten termin, to mamy kolejne dwie propozycje. Pierwsza dotyczy sobotnich zajęć 4 marca od godziny 10:00 w hali MOSiR przy ul. Wiejskiej, a następna wtorku 7 marca i godz. 16:30. W tym przypadku miejscem spotkania ponownie będzie Hala MOSiR, która od początku klubowej działalności stała się naszym sportowym domem.

Każde z zajęć poprowadzą doświadczone trenerki, które dzieci i młodzież mogą kojarzyć z zajęć lekcyjnych. Zapewniamy ogrom doskonałej zabawy, uśmiechu i aktywności fizycznej, którą postaramy się Was zarazić do tego stopnia, byśmy już niebawem spotykali się na co dzień, a nie tylko od święta.

Wszelkich informacji dotyczących zajęć prowadzonych w ramach DNIA OTWARTEGO SPR Olkusz uzyskacie Państwo pod numerami telefonów: 608 218 486, 507 109 984, 796 620 258. Podsumowanie dotychczasowych informacji znajdziecie na poniższym plakacie. Do zobaczenia!

SPR Olkusz (PK)

0 0 votes
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze