paragraf-kajdanki

W środę, 11 lipca, olkuscy policjanci zatrzymali dwóch mężczyzn, mieszkańców Olkusza podejrzewanych o kradzież znacznej kwoty pieniędzy z oddziału jednego z olkuskich banków. Grozi im kara pozbawienia wolności do lat 10. Prowadzone w tej sprawie czynności nadzoruje olkuska Prokuratura Rejonowa.

0 0 votes
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
9 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
ideowiec
ideowiec
11 lat temu

[quote name=”praca”]Mam wrażenie, że większość ludzi w naszym kraju ma spore oszczędności lub dużo czasu na to, aby tylko interesować się innymi[/quote]
no to koles, pracuj wydajnie, wpłacaj do banku i nie interesuj sie niczym i nikim zwłaszcza swoimi pieniędzmi..takich obywateli potrzebuje dzisiejsza POlska.POwodzenia.

praca
praca
11 lat temu

Mam wrażenie, że większość ludzi w naszym kraju ma spore oszczędności lub dużo czasu na to, aby tylko interesować się innymi

kkk
kkk
11 lat temu

to bank BGŻ

liczykrupa
liczykrupa
11 lat temu

Jak mi gruchnęli kasę to 😐

dusigrosz
dusigrosz
11 lat temu

Zastanawiający jest fakt krycia zlodzieji.dlaczego nie wymienia sie z imienia i nazwiska, dlaczego nawet nie podano nazwy banku ?

oszukany
oszukany
11 lat temu

po mojemu to wierzcholek gory lodoweJ, bo po co niby zlikwidowano książeczki oszczędnościowe gdzie miałeś każda wypłate/wplate czarno na białym poswiadczona pdpisem. I nie okradziono kilka osób tylko kilkaset na mniejsze kwoty, bo przeciez latwiej wmówic komuś wyplate 2 tys niz 20 tys.

R.
R.
11 lat temu

W rmfie też o tym mówili tylko .. podali inną wersję.
(pracownia banku od kilku lat systematycznie pobierała małe kwoty z lokat, wszystko wyszło na jaw, gdy starsza kobieta chciała ową lokatę wypłacić a na niej.. nic nie miała, banku też nie podali)

no no no.. ciekawe ;]

klient
klient
11 lat temu

jaki bank?

nidomyslny
nidomyslny
11 lat temu

a konkretnie ?