paragraf-kajdanki

W środę, 11 lipca, olkuscy policjanci zatrzymali dwóch mężczyzn, mieszkańców Olkusza podejrzewanych o kradzież znacznej kwoty pieniędzy z oddziału jednego z olkuskich banków. Grozi im kara pozbawienia wolności do lat 10. Prowadzone w tej sprawie czynności nadzoruje olkuska Prokuratura Rejonowa.

0 0 votes
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
9 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
ideowiec
ideowiec
9 lat temu

[quote name=”praca”]Mam wrażenie, że większość ludzi w naszym kraju ma spore oszczędności lub dużo czasu na to, aby tylko interesować się innymi[/quote]
no to koles, pracuj wydajnie, wpłacaj do banku i nie interesuj sie niczym i nikim zwłaszcza swoimi pieniędzmi..takich obywateli potrzebuje dzisiejsza POlska.POwodzenia.

praca
praca
9 lat temu

Mam wrażenie, że większość ludzi w naszym kraju ma spore oszczędności lub dużo czasu na to, aby tylko interesować się innymi

kkk
kkk
9 lat temu

to bank BGŻ

liczykrupa
liczykrupa
9 lat temu

Jak mi gruchnęli kasę to 😐

dusigrosz
dusigrosz
9 lat temu

Zastanawiający jest fakt krycia zlodzieji.dlaczego nie wymienia sie z imienia i nazwiska, dlaczego nawet nie podano nazwy banku ?

oszukany
oszukany
9 lat temu

po mojemu to wierzcholek gory lodoweJ, bo po co niby zlikwidowano książeczki oszczędnościowe gdzie miałeś każda wypłate/wplate czarno na białym poswiadczona pdpisem. I nie okradziono kilka osób tylko kilkaset na mniejsze kwoty, bo przeciez latwiej wmówic komuś wyplate 2 tys niz 20 tys.

R.
R.
9 lat temu

W rmfie też o tym mówili tylko .. podali inną wersję.
(pracownia banku od kilku lat systematycznie pobierała małe kwoty z lokat, wszystko wyszło na jaw, gdy starsza kobieta chciała ową lokatę wypłacić a na niej.. nic nie miała, banku też nie podali)

no no no.. ciekawe ;]

klient
klient
9 lat temu

jaki bank?

nidomyslny
nidomyslny
9 lat temu

a konkretnie ?