Okradli ochroniarzy
1 stycznia. Toyotę ukradziono z placu Konstytucji 3 maja w Olkuszu. Auto o wartości 2 tys. zł należało do jednej z firm ochroniarskich.
Komórka z parapetu
5 stycznia. Za chwilę nieuwagi zapłaciła 17-letnia mieszkanka Jaroszowca. Nieustalony sprawca ukradł jej telefon komórkowy, który pozostawiła na parapecie okna. Dziewczyna straciła aparat wart 900 złotych. Do zdarzenia doszło na ulicy Nullo w Olkuszu.
Odjechali polonezem
5 stycznia. Wartego tysiąc złotych poloneza ukradli złodzieje z niestrzeżonego parkingu przy ulicy Nałkowskiej w Olkuszu.

Zniknął panel radia
5 stycznia. Na parkingu niestrzeżonym nieznany sprawca, po uprzednim wyłamaniu wkładki zamka w drzwiach od strony kierowcy, włamał się do poloneza. Ukradł panel do radia o wartości 300 złotych.
Kraksa na łuku
7 stycznia. Dziewięcioletnia dziewczynka została ranna w wypadku, do jakiego doszło w Strzegowej. Kierujący renaultem 31- letni mieszkaniec Wolbromia, będąc na łuku drogi, zauważył jadącego z przeciwka jego pasem ruchu mercedesa sprintera, prowadzonego przez 27-letniego mieszkańca Warszawy. Auto podjęło manewr wyprzedzania ciągnika rolniczego. Chwilę później doszło do zderzenia się pojazdów. Poszkodowane dziecko doznało złamania obojczyka.
Skok po sprzęt
7 stycznia. Komputer wraz z osprzętem oraz pięć odkurzaczy przemysłowych ukradli nieznani sprawcy z magazynów firmy przy ulicy Głównej w Bolesławiu. Do środka dostali się po wyważeniu drzwi wejściowych. Właściciel z Będzina szacuje straty.
Skrócili kabel
9 stycznia. Nieznani sprawcy skradli 230 metrów bieżących kabla telefonicznego napowietrznej linii telefonicznej. Do kradzieży doszło w Chełmie. Właściciel, krakowski oddział TP SA, szacuje straty.

0 0 votes
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze