Lokalna Grupa Działania „Nad Białą Przemszą” zachęca do wzięcia udziału w I Edycji Konkursu na Produkt Lokalny „Nad Białą Przemszą”. Jego celem jest zidentyfikowanie i promowanie zasobów obszaru, na którym działa Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania „Nad Białą Przemszą. Nagrodą jest uzyskanie marki promowanej przez LGD, która podnosi rangę i dodaje wartości produktom i usługom oraz potwierdza ich jakość i znaczenie.
Znak Promocyjny „Nad Białą Przemszą” ma wymiar lokalny, jest pierwszym krokiem ku budowaniu „marki miejsca”, która zdaniem specjalistów od marketingu stanowi filtr, przez który na rynku podejmuje się około połowy decyzji konsumpcyjnych, inwestycyjnych i biznesowych. Dlatego warto utożsamiać produkt z miejscem, z regionem, zwłaszcza, że w dobie globalizmu coraz lepsze notowania ma regionalizm.

Konkurs na Znak Promocyjny „Nad Białą Przemszą” jest organizowany z myślą o producentach, usługodawcach, organizacjach i osobach, które poprzez swoje działania w sferze społecznej i ekonomicznej przyczyniają się do budowy pozytywnego wizerunku swoich gmin i miejscowości. Produkty wyróżnione Znakiem „Nad Białą Przemszą” będą promowane przez LGD w Polsce i za granicą.
Zakończenie I edycji konkursu zapowiedziano na 12 września 2010 r, podczas imprezy na zakończenie lata.

Źródło: www.wolbrom.pl

Dołącz do dyskusji

Zaloguj się się aby komentować
  Subskrybuj  
Powiadom o