Mimo zimy trwają prace przy rewitalizacji olkuskiej Starówki. Robotnicy wykorzystują każdy dzień odwilży, żeby prace mogły iść do przodu. Kierowcy i piesi muszą liczyć się z utrudnieniami w ruchu, bo stopniowo wyłączane są kolejne odcinki. Zdjęto już całą nakładkę w okolicy budynku Urzędu Miasta i stopniowo rozkopywana jest ulica Bóźnicza.
Czytaj więcej i komentuj artykuł…
{jcomments off}












![Dar serca dla Oli [FILM] koncerrt tv](https://przeglad.olkuski.pl/wp-content/uploads/2013/12/filmy_koncerrt_tv-100x70.jpg)

