kas logo

Urząd Skarbowy w Olkuszu zaprasza na Dzień Otwarty. Już w najbliższą sobotę 8 kwietnia, urzędnicy będą czekać na podatników, by pomóc im wypełnić i wysłać PIT przez system e-Deklaracje lub udzielić informacji o ulgach i odliczeniach. 

Termin rozliczenia rocznego zeznania podatkowego mija w tym roku we wtorek 2 maja, jednak nie warto czekać z rozliczeniem do końca tego okresu. Wszyscy, którzy zamierzają osobiście złożyć lub wysłać deklarację podatkową przez Internet, mogą odwiedzić Urząd Skarbowy w Olkuszu w sobotę 8 kwietnia w godzinach od 9.00 do 13.00.

Dzień Otwarty to również znakomita okazja do uzyskania fachowej pomocy przy wypełnianiu deklaracji podatkowej i wyjaśnienia wątpliwości związanych z rozliczeniem. W urzędach przygotowane będą dodatkowe punkty informacyjne, a odwiedzający będą mieli do dyspozycji broszury informacyjne na temat zasad odliczania podatku czy przysługujących ulg. W urzędach organizowane będą również krótkie szkolenia z wiedzy podatkowej.

Naczelnik Urzędu Skarbowego w Olkuszu dodatkowo informuję, że podczas Dnia Otwartego zorganizowane będzie szkolenie na temat „Instruktaż wysyłania zeznań podatkowych drogą elektroniczną oraz prezentacja usługi PIT-WZ i PIT-OP” o godzinie 9.00 na sali obsługi.
Łącki Bank Spółdzielczy potwierdził uruchomienie obsługi kasowej podczas Dnia Otwartego w urzędach skarbowych 8 kwietnia 2017 r. w godz. 9:00-13:00

W tym roku tylko wybrane urzędy otwierają swoje drzwi w sobotę. Lista małopolskich urzędów skarbowych, które organizują Dzień Otwarty jest dostępna na stronie Izby Administracji Skarbowej w Krakowie: www.malopolskic.kas.gov.pl

Urząd Skarbowy w Olkuszu

0 0 votes
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
1 Komentarz
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
gość111
gość111
7 lat temu

Panie bardzo miłe były 🙂