Olkusz

Po konsultacjach szkoleniowych w Szczyrku, w trakcie których selekcjoner kadry rocznika 2006 Marek Jagodziński razem ze swoim sztabem sprawdził kilkadziesiąt zawodniczek z różnych stron kraju, nadszedł czas na właściwe zgrupowanie Kadry Narodowej. Tuż przed świętami wielkanocnymi prosto z Warszawy dotarła do nas świetna wiadomość!

W gronie 21 powołanych szczypiornistek znalazła się podopieczna Moniki Pastwy! 15-letnia Zuzia Krupa w dniach 11-15 kwietnia ponownie zamelduje się w Centralnym Ośrodku Sportu w Szczyrku, gdzie razem z innymi kadrowiczkami będzie zbierać reprezentacyjne doświadczenie.

Największą grupę powołanych stanowią piłkarki uczące się na co dzień w płockiej Szkole Mistrzostwa Sportowego. Po dwie kadrowiczki mają Kusy Kraków i Bukowia Buk, a pozostałe dziewczyny reprezentują takie handballowe ośrodki jak: Koszalin, Gniezno, Opole, Chorzów, Świętochłowice, Piaseczno czy Wieluń.

– Po raz kolejny dociera do nas ta jakże miła informacja. Cieszymy się, że jako klub i jako drużyna będziemy mieli swoją przedstawicielkę w gronie najlepszych zawodniczek w kraju. Możliwość trenowania i gry z orzełkiem na piersi to ogromne wyróżnienie, ale i dodatkowa mobilizacja dla Zuzi, która będzie miała świetną okazję do zaprezentowania pełni swoich umiejętności – komentuje trenerka Monika Pastwa.

SPR Olkusz (PK)

0 0 votes
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments