Dzień Seniora w Bogucinie Małym

Dzień Seniora w Bogucinie Małym to już tradycja. Od kilku lat w okresie karnawału starsi mieszkańcy spotykają się na wspólnej imprezie w miejscowym Wiejskim Domu Kultury. To świetna okazja do sympatycznych rozmów i karnawałowych tańców. - Pragnę w imieniu własnym i Rady Sołeckiej złożyć najserdeczniejsze życzenia wszystkim seniorkom i seniorom. Życzę Wam dalszych szczęśliwych i długich lat życia w zdrowiu i spokoju, błogosławieństwa Bożego na dalsze lata oraz radości, szczęścia i samych słonecznych dni – przywitał zaproszonych gości sołtys Bogucina Małego Mieczysław Osuch.

Zanim zabawa się rozpoczęła, goście uczcili minutą ciszy swoich znajomych, którzy już odeszli, a jeszcze rok temu siedzieli z nimi przy wspólnym stole. Jeden z seniorów, Kazimierz Kołodziejczyk, zapewnił muzyczną oprawę imprezy. Dzien Seniora zorganizował sołtys wraz z Jackiem Tomsią, Leszkiem Domagałą, Adamem Tomsią, Markiem Banysiem, Sebastianem Tomsią i Łukaszem Osuchem z Rady Sołeckiej oraz Miejskim Ośrodkiem Kultury.


Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Przegląd Olkuski nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Komentarze obraźliwe, szkalujące i naruszające ogólnie przyjęte normy współżycia społecznego będą usuwane. Prosimy o rozwagę w formułowaniu wypowiedzi. Chcielibyśmy, żeby dyskusja była rzeczowa i pożyteczna dla innych internautów. Zastrzegamy sobie możliwość usuwania komentarzy, których forma i treść znacznie odbiegają od tematu artykułu, przyjętej etykiety internetowej oraz naszego regulaminu. Jako redakcja szanujemy wolność i swobodę wypowiedzi, ale cenimy sobie również dbałość o kulturę języka
UWAGA: jeśli chcesz zamieszczać komentarze pod własnym imieniem i nazwiskiem musisz się zarejestrować. Rejestracja i używanie awatarów zapobiega także podszywaniu się innych internautów pod wybrany przez Ciebie nick. Komentarze użytkowników ukazują się w czasie rzeczywistym. Zachęcamy do zgłaszania administratorowi komentarzy naruszających regulamin.
NIE HEJTUJĘ, BO SZANUJĘ !!!

Kod antyspamowy
Odśwież