Olkusz

Kolejny kierowca stracił uprawnienia za przekroczenie dozwolonej prędkości w terenie zabudowanym. Mężczyzna jechał audi z prędkością 103 km/h. Policjanci zatrzymali mu prawo jazdy.

W piątek około godziny 16.40 policjanci ruchu drogowego olkuskiej komendy zatrzymali do kontroli drogowej 23-letniego kierowcę audi. Mężczyzna jechał drogą krajową nr 94 w Olkuszu z prędkością 103 km/h w miejscu gdzie obowiązuje ograniczenie prędkości do 50 km/h. Mężczyzna został ukarany mandatem karnym i otrzymał punkty karne. Policjanci zatrzymali mu prawo jazdy.

Policjanci ruchu drogowego reagują na tych kierowców, którzy łamią przepisy w ruchu drogowym i jeżdżą z nadmierną prędkością. Głównie z tej przyczyny dochodzi do największej liczby kolizji i wypadków drogowych. Nie ma więc pobłażania na takie nieodpowiedzialne zachowanie kierowców.

Komenda Powiatowa Policji w Olkuszu

4
Dołącz do dyskusji

Zaloguj się się aby komentować
2 Wątków
2 Odpowiedzi
0 Subskrybentów
 
Najbardziej aktywny
Najczęściej komentowany
3 Autorzy komentarzy
mikeSebastian Gawądkolo Ostatni autorzy komentarzy
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Sebastian Gawąd
Czytelnik
Sebastian Gawąd

Po pierwsze nie 103 tylko 104 po drugie nie 23 tylko 24 lata a po 3 misiaczki były dobrze schowane za garażami ze zgaszonalą bagieta na dachu bez ubrań odblaskowych a po 4 przekroczyłem prędkość tylko i wyłącznie dlatego że dojeżdżając do świateł miałem już 50 na godzinę a przeskoczyło na zielone światło zjeżdżając na prawy pas na wysokości przystanku już zwalniałem do 70 więc posiadacie nie za wiarygodne informacje pozdrawiam właściciel wczorajszego mandatu

mike
Zasłużony czytelnik
mike

Trzeba było się zapytać co to za miernik i jaką ma tolerancję pomiaru bo ze 103 może się nagle 99 km/h zrobić.

kolo
Udzielający się czytelnik
kolo

Niech się zainteresują też jeżdżącymi na DRL we mgle i deszczu, parkowaczami stojącymi na zakazach (Slawkowska), a teraz autami nie oczyszczonymi ze śniegu i szronu..

mike
Zasłużony czytelnik
mike

Ja sobie w aucie tylko połowę szyb przedniej skrobię i po kawałku z bocznych. Za 3 min. reszta sama stopnieje i spłynie. Światła mam automatycznie załączane więc kiedy są DRL, a kiedy mijania decyduje komputer który ma homologację.