Olkusz

40-latek ukrywał się przed wymiarem sprawiedliwości. Był poszukiwany listem gończym, który wydał Sąd Rejonowy w Olkuszu. Mężczyzna został zatrzymany i trafił do aresztu.

Zatrzymanie 40-latka to wynik pracy operacyjnej policjantów Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Olkuszu. Kryminalni podejrzewali, że mężczyzna, który ukrywa się przed wymiarem sprawiedliwości, aktualnie przebywa na terenie Olkusza. 40-latek wcześniej zmieniał swoje miejsce pobytu i przebywał poza granicami kraju. W ten sposób chciał uniknąć kary pozbawienia wolności.

Dobre rozpoznanie i zaangażowanie w wykonywanie obowiązków służbowych przyniosły efekty. W piątek mężczyzna został zatrzymany, a w następnie w sobotę (12.12.br.) zgodnie z dyspozycją sądu, trafi do zakładu karnego. 40-latek był poszukiwany za kradzieże, których się dopuścił na terenie kraju.

Przypominamy, że na stronie internetowej Policja  Olkuszu znajdują się dane osób poszukiwanych, wraz z ich wizerunkiem. W przypadku rozpoznania osoby poszukiwanej lub posiadania informacji o jej miejscu przebywania, o tym fakcie należy powiadomić policję, nr tel. 112. Takie zgłoszenia są anonimowe!

Komenda Powiatowa Policji w Olkuszu

0 0 votes
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze