Olkusz

Policjanci zatrzymali mężczyznę, który ukrywał się przed wymiarem sprawiedliwości. Był poszukiwany przez Sąd Rejonowy w Olkuszu, celem doprowadzenia do zakładu karnego. Podczas zatrzymania 24-latek podawał się za brata bliźniaka i miał przy sobie narkotyki. Mężczyzna trafił już do aresztu na trzy miesiące.

Zatrzymanie mężczyzny to wynik pracy policjantów Ogniwa Patrolowo-Interwencyjnego Komendy Powiatowej Policji w Olkuszu. Mundurowi podejrzewali, że mężczyzna, znajduje się w piwnicy w jednej z olkuskich kamienic. Kiedy policjanci sprawdzili, to miejsce zastali tam dwie osoby – mężczyzn w wieku 24 i 26 lat. Obaj byli kompletnie zaskoczeni wizytą policjantów. Jeden z nich, 24-letni mieszkaniec powiatu olkuskiego, miał przy sobie amfetaminę, co potwierdziło przeprowadzone badanie testerem narkotykowym. Mężczyzna został zatrzymany i przewieziony do komendy.

24-latek podawał dane swojego brata bliźniaka. Myślał, że w ten sposób uniknie odpowiedzialności i nie trafi do aresztu. Mężczyzna od dłuższego czasu ukrywał się przed wymiarem sprawiedliwości i niedawno wrócił do kraju. Był poszukiwany za oszustwo. 24-latek usłyszał  zarzuty posiadania narkotyków oraz wprowadzenia w błąd funkcjonariuszy, co do swojej tożsamości.  Trafił do zakładu karnego, gdzie spędzi najbliższe trzy miesiące.

Komenda Powiatowa Policji w Olkuszu

Dołącz do dyskusji

Zaloguj się się aby komentować
  Subskrybuj  
Powiadom o