paragraf-blacha

W najbliższą środę olkuscy policjanci rozpoczną akcję „ZNICZ 2012”. Potrwa ona od 31 października do 4 listopada br. Nad bezpieczeństwem pieszych oraz zmotoryzowanych uczestników ruchu drogowego, czuwać będzie znacznie większa liczba funkcjonariuszy niż zwykle. Policjanci patrolować będą rejony cmentarzy oraz tych miejsc, gdzie natężenie ruchu będzie największe. Szczególną uwagę zwrócą oni na utrzymywanie płynności ruchu, eliminowanie nietrzeźwych uczestników z ruchu, właściwe używanie świateł zewnętrznych pojazdów oraz udzielą informacji o czasowych zmianach komunikacyjnych w organizacji ruchu drogowego.

 

Na stronie internetowej Komendy Wojewódzkiej Policji w Krakowie, znaleźć będzie można informacje o zmianach organizacji ruchu w rejonach największych małopolskich nekropolii. 

Pragniemy przypomnieć udającym się w tych dniach w dalszą podróż o zadbaniu o bezpieczeństwo własne oraz swoich bliskich. Prosimy o sprawdzenie przed dłuższą podróżą stanu technicznego pojazdów, zwłaszcza hamulców i oświetlenia zewnętrznego. Przypominamy o konieczności stosowania się do poleceń wydawanych przez osoby kierujące ruchem, a także znaków drogowych. Zalecamy korzystanie z komunikacji miejskiej i nie parkowanie pojazdów w bezpośrednim sąsiedztwie cmentarzy. Prosimy także o zabranie ze sobą kamizelek odblaskowych, latarek oraz dobrze wyposażonych apteczek. Te przedmioty w razie wypadku czy kolizji mogą nam uratować życie!

2
Dołącz do dyskusji

Zaloguj się się aby komentować
2 Wątków
0 Odpowiedzi
0 Subskrybentów
 
Najbardziej aktywny
Najczęściej komentowany
0 Autorzy komentarzy
NCIS88AAdam Ostatni autorzy komentarzy
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
NCIS88
NCIS88

[quote name=”AAdam”]Moim zdaniem w dniu 1 listopada na ul. Kruszcowej i Powstańców Śląskich powinien zostać wprowadzony ruch jednokierunkowu. Wyjad powinien być do trasy 94. To bardzo usprawniłoby przejad a i mniej byłoby kolizji na skrzyżowaniu ulicy Kruszcowej z trasą 94.[/quote]
Dokładnie !!!

AAdam
AAdam

Moim zdaniem w dniu 1 listopada na ul. Kruszcowej i Powstańców Śląskich powinien zostać wprowadzony ruch jednokierunkowu. Wyjad powinien być do trasy 94. To bardzo usprawniłoby przejad a i mniej byłoby kolizji na skrzyżowaniu ulicy Kruszcowej z trasą 94.