Olkusz

Olkuska firma Antrans Invest została wyróżniona branżową nagrodą „Deweloper Roku” podczas Śląskich Targów Nieruchomości i Budowy Domu. Radość z przyznanej nagrody jest tym większa, że firma debiutowała na tych targach i od razu sięgnęła po statuetkę dla najlepszych na rynku nieruchomości.

Antrans Invest jest firmą zajmującą się kompleksową budową osiedli jedno i wielorodzinnych na Śląsku i w Małopolsce. Swoje inwestycje prowadzi również na rodzimym, olkuskim rynku.  O dynamice rozwoju firmy świadczy ilość prowadzonych aktualnie inwestycji w kilku miastach, w dwóch województwach.

– Niespełna 3 lata temu skończyliśmy naszą pierwszą inwestycję w Krakowie na 16 mieszkań. Dzisiaj w swojej ofercie mamy ponad 600 mieszkań. Kolejnych 2000 jest w trakcie realizacji – mówi prezes firmy Antrans Invest Tomasz Broszkowski, który odebrał statuetkę z rąk przedstawicieli zarządu Expo Property. – Bardzo nas cieszy, że ciężka w ostatnich latach praca, wysoka etyka biznesowa i autorskie koncepcje architektoniczne zostały docenione nie tylko przez naszych klientów, których ciągle przybywa, ale również przez naszą branżę. Jest to bardzo motywujące i pokazuje, że stawianie na wysoką jakość oraz profesjonalną obsługę klienta, jest słuszną drogą – dodaje.

Wysokie standardy mieszkań Antrans Invest docenione

Antrans Invest wyróżnia się realizacją inwestycji o podwyższonym standardzie deweloperskim oraz kompleksowym podejściem do klienta. Pracownicy firmy towarzyszą kupującym od momentu wyboru mieszkania, poprzez uzyskanie kredytu, aż po wykończenie mieszkania wspólnie z partnerami firmy.

Klienci doceniają wysoki standard budowy i wykończenia – zarówno nowoczesny design, jak również atrakcyjne lokalizacje osiedli wielorodzinnych, funkcjonalne rozmieszczenie mieszkań oraz ich duży wybór. To sprawia, że każdy może bez problemu znaleźć takie mieszkanie, które będzie odpowiadało potrzebom.

Bezpieczeństwo kupujących przede wszystkim

W obecnej sytuacji na rynku nieruchomości szczególnie istotne jest bezpieczeństwo kupujących. Wszystkie inwestycje prowadzone przez Antrans Invest idą zgodnie z harmonogramem, co jest bardzo ważne dla osób szukających własnego mieszkania. Dzięki współpracy firmy Antrans Invest z instytucjami finansowymi, a także firmami zajmującymi się wyposażeniem i aranżacją wnętrz, przyszli właściciele mieszkań mogą liczyć na kompleksową obsługę w procesie zakupu mieszkania tj. wsparcie w pozyskaniu kredytu z atrakcyjnymi ratami, pomoc w aranżacji mieszkania, rabaty w popularnych marketach budowlanych oraz firmach wykończeniowych.

Gdzie kupisz mieszkanie od Antrans Invest?

Aktualnie wyróżniona tytułem „Dewelopera Roku” firma Antrans Invest realizuje inwestycje w 6 miastach na Śląsku i w Małopolsce. Zainteresowani nowym lokum lub zainwestowaniem swojego kapitału w rosnący w siłę rynek nieruchomości, mają do wyboru takie inwestycje jak:

Zacisze Biema w Olkuszu, Dolina Krasowa w Krzeszowicach, Apartamenty Bursztynowa w Jaworznie, Nowy Pekin w Sosnowcu, Nowy Bańgów w Siemianowicach Śląskich, Apartamenty Parkowa w Chorzowie.

Budowa kolejnych czterech bardzo atrakcyjnych inwestycji ruszy jeszcze w tym roku.

W Sosnowcu planowana jest wyróżniające się na tle Zagórza osiedle Dworska Enklawa.

W Krzeszowicach ruszy drugi etap budowy malowniczo położonego osiedla Dolina Krasowa.

W Katowicach będzie można kupić luksusowe mieszkania i apartamenty w dwóch lokalizacjach: Vidok Apartamenty przy ulicy Kozielskiej oraz Apartamenty Wełnowe.

Wszystkie szczegóły inwestycji sprawdzisz na stronie: www.antransinvest.pl

 

Antrans Invest