logo_zielone_swiatlo

Opowiadania i wiersze, dotyczące własnych doświadczeń w walce z chorobą nowotworową, można nadsyłać na konkurs organizowany przez Klub „Zielone Światło”. Najlepsze utwory będą opublikowane w książce „Olkuszanie i ich doświadczenia w walce z rakiem”.

Klub, działający od lutego tego roku, powstał z myślą o osobach z chorobą nowotworową oraz o ich bliskich. To miejsce, gdzie można porozmawiać o swojej chorobie, znaleźć wsparcie w innych, ale też miło spędzić czas. Organizowane są wieczorki poetycko – muzyczne, wystawy, spektakle, a pomysłów na dalszą działalność ciągle przybywa. – Zwracamy się z prośbą do wszystkich twórców o przekazywanie swoich prac na rzecz klubu. Prace te zostaną przedstawione na aukcji, a środki uzyskane ze sprzedaży będą wykorzystane na opublikowanie książki „Olkuszanie i ich doświadczenia w walce z rakiem” oraz na działalność klubową. Mile widziane są obrazy, rzeźba, rękodzieło artystyczne np. biustonosze ozdobne jako symbolika walki z rakiem piersi – mówi założyciel klubu Grzegorz Ludwiczak.

Konkurs trwa od 1 listopada do 31 grudnia 2011 roku. Prace można przekazywać na adres: „Stowarzyszenie Wszyscy dla Wszystkich” Olkusz, ul .Legionów 14, z dopiskiem Klub ”Zielone Światło”. Regulamin konkursu znajduje się w siedzibie organizatora.

0 0 votes
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze