kkw_poprawka

Trzy lata temu zmodernizowano odcinek ul. Króla Kazimierza Wielkiego od siedziby Olkuskiej Spółdzielni Mieszkaniowej do skrzyżowania z drogą krajową 94. Położono nową nawierzchnię asfaltową, wymieniono chodniki, wyremontowano zatoki autobusowe i postojowe. Niedawno droga się „posypała”. To już kolejna olkuska ulica, która w ostatnim czasie jest naprawiana w ramach gwarancji.

Kilka tygodni temu pisaliśmy o wyjątkowym pechu władz powiatowych minionej kadencji w kwestii modernizacji dróg. Do listy wadliwie wykonanych inwestycji można dopisać kolejną – ostatni odcinek Króla Kazimierza Wielkiego. Chodniki z kostki brukowej mają się nieźle, gorzej z warstwą ścieralną asfaltu. W środę wykonawca remontu sprzed trzech lat rozpoczął frezowanie asfaltu na wysokości dworca. W miejscu tym pojawi się nowa nawierzchnia. Zarząd Drogowy przeprasza za utrudnienia w ruchu i jednocześnie zapewnia, że nie ponosi żadnych kosztów naprawy wykonywanej w ramach gwarancji.

0 0 votes
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
7 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Ryś
Ryś
10 lat temu

Ciekawe kto będzie poprawiał dziury i zapadliska w asfalcie po firmie Ilkus która w zimie tego roku wykonywała odwodnienie na wysokości sklepu Nasz?

czub
czub
10 lat temu

Widocznie droga wykonana kiepsko, firma naprawia ok, ale jest chyba osoba odpowiedzialna za odbior inwestycji?

Skot
Skot
10 lat temu

Przecież ten odcinek już od zeszłego roku nadawał się do remontu. Rychło wczas się za to zabrali.

...
...
10 lat temu

Położono ale inwestycję.

Olkuszaninek
Olkuszaninek
10 lat temu

.
JAKI Olkusza gospodarz, taki OLKUSZ! 🙂

Józef K.
Józef K.
10 lat temu

A ul. Szpitalną już po roku frezowali i poprawiali asfalt. A to droga miejska. Dopóki będziemy mieć idiotyczne prawo o zamówieniach publicznych, które preferuje w przetargach najtańszego oferenta, to będziemy mieć takie badziewie!