1

Środa, 18 kwietnia, zapisze się w kronice Przedszkola nr 3 im. Kornela Makuszyńskiego złotymi zgłoskami: Zuzanna Kyzioł z „Wesołych Koziołków” bezapelacyjną zwyciężczynią Miejsko-Gminnego Konkursu Piosenki Dziecięcej organizowanego przez Przedszkole nr 10.

Swoim wykonaniem piosenki pt. „Rytm i melodia” oczarowała całe jury konkursu, czyli Brygidę Brodzińską-Wiercioch – nauczycielkę Szkoły Muzycznej I stopnia w Olkuszu, Martynę Smaruj – nauczycielkę muzyki, oraz Michała Mączkę – instruktora sekcji muzycznej MOK w Olkuszu. Tym razem nie przyznano nagród ex aequo, więc ta nagroda dla Zuzi jest tym cenniejsza.

2

W konkursie wzięła udział także Lena Dudek z „Dzielnych Zuchów”, która pięknie i z uczuciem wykonała piosenkę „Laleczka z saskiej porcelany”. Być może spróbuje zawalczyć o nagrodę w przyszłym roku, bo dobrego głosu oraz wyczucia rytmu i melodii z pewnoscią jej nie brakuje. Rezolutna Zuzia skończy w tym roku sześć lat i jest niezwykle wesołą i pełną energii dziewczynką, która udziela się również w kółku teatralnym. Drzemiące w niej pokłady talentów muzycznego, estradowego i aktorskiego pozwalają myśleć, że czeka ją być może wspaniała kariera sceniczna. Trzeba zapamiętać to nazwisko!

Przedszkole nr 3 (Anna Kaziród)

3

4

Dołącz do dyskusji

Zaloguj się się aby komentować
avatar
500
  Subskrybuj  
Powiadom o