Olkusz

14 lutego to święto nazywane też Dniem Zakochanych, ale czemu nie potraktować go nieco szerzej, nazywając dniem wszystkich, których kochamy? Tak właśnie traktuje się ten dzień w Przedszkolu nr 3 im. Kornela Makuszyńskiego, kiedy Dzień Babci i Dzień Dziadka wypadają w czasie ferii i do przedszkola przychodzi wtedy niewiele dzieci, gdyż korzystają z uroków zimy.

W tym roku także walentynki stały się pretekstem do świętowania z babciami i dziadkami, choć niestety kolejny raz na odległość, za pośrednictwem mediów społecznościowych. „Krasnoludki”, „Żabki”, „Dzielne Zuchy” i „Słoneczka” przygotowały programy artystyczne złożone z wierszy, piosenek, tańców i instrumentacji specjalnie dla kochanych babć i dziadziusiów, natomiast „Jagódki” udostępniły nagranie jasełek z dedykacją dla tych najukochańszych bliskich oraz pokazały walentynkowy taniec do muzyki – motywu przewodniego z filmu „Różowa pantera”.

Były też oczywiście życzenia zdrowia, miłości i wielu szczęśliwych chwil, ale dominowały zwłaszcza te, by w przyszłym roku udało nam się wszystkim spotkać na żywo, w przedszkolu, jak dawniej – przy filiżance kawy i ciastku… Oby się spełniły!

Tu można zobaczyć filmiki przygotowane przez poszczególne grupy:

fb.watch/bkmRvDcG-b/
fb.watch/bkmTnr0eKj/
fb.watch/bkmUiF7P5I/
fb.watch/bkmVNywR4H/
fb.watch/bkmXluf1_4/
fb.watch/bkmZBRQdGK/

Przedszkole nr 3 (Anna Kaziród)

0 0 votes
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze