bo klapnięte uszko mam

Mały, duży, bury, kolorowy, puchaty, z kokardką czy w kubraczku… Każdy posiada bądź posiadał własnego ulubionego misia pluszowego. Miś pluszowy nieodłącznie kojarzony jest    z beztroskim czasem dzieciństwa. Wiele razy, pewnie, dla Was był kumplem do zabawy, kompanem podróży, przyjacielem, któremu można wszystko powiedzieć, antidotum na nocne koszmary.

bo klapnięte uszko mam2

25 listopada to Światowy Dzień Pluszowego Misia i nie mogło zabraknąć tego święta w „Ósemce”. Mięciutkie pluszowe misie opanowały nasze przedszkole już od rana. Przybyły ze swoimi małymi właścicielami, żeby bawić się, świętować i uczyć.
Aby uczynić święto pluszowego misia szczególnym, Pani Bożenka przygotowała dla przedszkolaków wiele aktywności koncentrujących się wokół ich ukochanych przytulanek, a sala „Misiaczków” przeobraziła się w tym dniu w niesamowitą misiową krainę.

bo klapnięte uszko mam3

Gimnastyka z pluszakami, gorące rymy Misio-disco, konkursy i zagadki, aktywność plastyczna o misiowej tematyce – tak świętowaliśmy ten wyjątkowy dzień. Impreza integracyjna bardzo podobała się dzieciom, a dobra zabawa miała też wartość edukacyjną. 100 lat kochany Misiu!!!

Przedszkole nr 8 (Jolanta Banasińska)

bo klapnięte uszko mam4

0 0 votes
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze