Z przyjemnością gratulujemy młodzieży – autorom booktrailera „ Rok 1984” George`a Orwella: Alicji Tabak z IV LO i Kacprowi Niewiadomskiemu z I LO – zajęcia II miejsca w ogólnopolskich eliminacjach Booktrailer Film Festiwal oraz awansu do etapu międzynarodowego tego festiwalu odbywającego się w Bresco we Włoszech Film znalazł się w gronie 22 najlepszych z sześciu krajów i ma szansę na kolejne nagrody i wyróżnienia. Na razie można go zobaczyć tylko na stronie Booktrailer Film Festiwal przy danych: Kacper Niewiadomski
Prosimy wszystkich o wsparcie i oddanie głosu na stronie https://booktrailerfilmfestival.eu/login do 30 kwietnia br. Liczymy na Was. Promujmy naszą młodzież, olkuskie szkoły, Srebrne Miasto, nasz powiat i region w Polsce i poza jej granicami

Booktrailer Film Festival jest przedsięwzięciem o charakterze edukacyjnym promującym czytelnictwo wśród młodzieży. Jego idea opiera się na zespoleniu tradycji i nowoczesności – łączeniu poznawania literatury z nowymi technologiami, integrowaniu sztuki słowa i języka kina, rozwoju kompetencji związanych ze współpracą w grupie i wnikliwej analizy dzieła literackiego. Projekt zachęca do lektury, uczy i wyzwala kreatywność.

Każdy może wziąć udział w głosowaniu internetowym na trailer Alicji i Kacpra. Liczymy na Was Ich sukces to sukces nas wszystkich, naszych szkół, miasta, powiatu, całego regionu i kraju.
Tryb jest bardzo prosty: wystarczy zarejestrować się na stronie za pośrednictwem tego linku – https://booktrailerfilmfestival.eu/it/votazione/bff-audience-award – lub za pośrednictwem kodu QR, wejść na dedykowaną stronę, zobaczyć prace i wybrać 3, które cię najbardziej ekscytują.

I LO w Olkuszu

0 0 votes
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze