Lekkoatleci z Bukowna startowali ostatnio w dwóch imprezach sportowych. W X Międzynarodowym Biegu Skawińskim wśród gimnazjalistek na dystansie 1200 m Patrycja Drynda wywalczyła IV miejsce,  w kategorii gimnazjalistów Mateusz Drynda zajął II miejsce, a Damian litewka VI miejsce. Na dystansie 2 km Weronika Krawczyk uplasowała się na III lokacie (kat. K-I), Kacper Świderek na II lokacie (kat. M-I). Grażyna Kowina – Świderek zwyciężyła w kat. K-50.

W Krakowie odbył się VII Międzynarodowy Bieg z okazji 92. urodzin bł. Jana Pawła II. W biegu głównym na dystansie 13,5 km XXIII wywalczył Dominik krawczyk (kat. M-16). Na dystansie 1 km biegali gimnazjaliści: Patrycja Drynda i Mateusz Drynda zajęli II miejsca, Damian Litewka uplasował się na VI miejscu. W marszobiegu na 2,5 km w kategorii K-10 Patrycja Drynda była pierwsza, a Weronika Krawczyk druga. W kategorii K-17 Anna Galec zajęła IX miejsce, a w kategorii M-17 Michał Glibowski zajął I miejsce. W kategorii M-10 startowali: Kacper Świderek (II miejsce), Damian Litewka (VII miejsce) i Mateusz Drynda (X miejsce).