bukowno rewitalizacja

Samorządy pracują nad wyznaczeniem obszarów zdegradowanych i terenów do rewitalizacji. W ramach społecznych konsultacji organizowane są spotkania m. in. z mieszkańcami, przedsiębiorcami czy organizacjami społecznymi. Bukowno nie ogranicza się tylko do rozmów.

Włodarz miasta postanowił wyjść naprzeciw oczekiwaniom mieszkańców. Na spacer studyjny po terenie Osiedla Centrum Północ, w proponowanym obszarze zdegradowanym i obszarze rewitalizacji, obejmującym ul. Wojska Polskiego, ul. Zwycięstwa, ul. Wyzwolenia – zaprasza burmistrz Mirosław Gajdziszewski. Spacer zaplanowano 15 września o godz. 15.00. Wymarsz spod bloku nr 1 przy ul. Wojska Polskiego.

W Bukownie konsultacje potrwają do 22 września. Swoje uwagi i opinie można zgłaszać na formularzach dostępnych na stronie internetowej miasta oraz w miejscowym urzędzie. Wypełnione formularze można dostarczyć drogą elektroniczną na adres: rewitalizacja@umbukowno.pl lub tradycyjną pocztą na adres: Urząd Miejski w Bukownie, ul. Kolejowa 16, 32-332 Bukowno z dopiskiem „Rewitalizacja gminy”. Sugestie można również przedstawić ustnie w godzinach pracy urzędu. Osobą wyznaczoną do udzielania wyjaśnień i przyjmowania opinii jest Pani Beata Guzińska (Referat Rozwoju Miasta i Funduszy Zewnętrznych, Urząd Miejski w Bukownie, ul. Kolejowa 16, pok. nr 9).

grafika UM Bukowno

0 0 votes
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
4 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Miro
Miro
5 lat temu

Zastanawiam się czy Burmistrz bedzie miał zapłacone za spacer po bukownie czy tez zrobi to z chęci spotkania się z mieszkańcami za darmo ?

arek
arek
5 lat temu

A nie zapomnijcie notatników (patrz spotkania dyktatora Korei Płn) i notujcie wszystko co wypowie Oman. To Prawda objawiona. Zaiste czym sobie Olkusz zasłużył na takiego przy.wódce. Teraz mamy siedem lat tłustych, aż strach pomyśleć co będzie jak Omana braknie. Panie strzeż nasze dusze !!!

To masz
To masz
5 lat temu

[quote name=”Bożena”]Dlaczego Przegląd nie pisał na swojej stronie internetowej o takich spotkaniach w Olkuszu? Pisaliście o spotkaniach w Wolbromiu, piszecie o Bukownie, a w Olkuszu też się odbywały. Piszecie bzdurne tekściki o znaku drogowym, a o sprawach, które faktycznie mieszkańców interesują ani słowa. Bo co? Przypadkiem w Przeglądzie napisalibyście, że w Olkuszu też coś dobrego się dzieje? Rzetelne dziennikarstwo. Dobrze, że urząd ma facebooka, z którego dowiedziałam się o interesującym mnie spotkaniu.[/quote]
Bożena, były komunikaty: http://przeglad.olkuski.pl/index.php/artykuly/aktualnosci/14465-porozmawiajmy-o-rewitalizacji.
Natomiast na samym spotkaniu 31 sierpnia w szkole na osiedlu młodych było… 4 mieszkańców. I kto jest winien? Oczywiście mógłbym inne ciekawostki z tej „konsulracji” napisać ale to nic nie zmieni. Natomiast szacun dla Bukowna, że tam Burmistrz wychodzi do ludzi.

Bożena
Bożena
5 lat temu

Dlaczego Przegląd nie pisał na swojej stronie internetowej o takich spotkaniach w Olkuszu? Pisaliście o spotkaniach w Wolbromiu, piszecie o Bukownie, a w Olkuszu też się odbywały. Piszecie bzdurne tekściki o znaku drogowym, a o sprawach, które faktycznie mieszkańców interesują ani słowa. Bo co? Przypadkiem w Przeglądzie napisalibyście, że w Olkuszu też coś dobrego się dzieje? Rzetelne dziennikarstwo. Dobrze, że urząd ma facebooka, z którego dowiedziałam się o interesującym mnie spotkaniu.