Jeszcze do najbliższej niedzieli do wolbromskiego Centrum Kultury Promocji i Informacji mogą się zgłaszać kandydatki do tytułu Miss Ziemi Olkuskiej 2011, będącego jednocześnie eliminacjami do Miss Polonia 2011. W konkursie mogą brać udział bezdzietne panny w wieku od 16 do 24 lat posiadające obywatelstwo polskie. Wszystkie dziewczęta zaprezentują swoje wdzięki na gali finałowej, która odbędzie się na początku maja.

Na zwyciężczynie czekają nie tylko szarfy i korony, ale także atrakcyjne nagrody. Być może dla niektórych będzie to początek wielkiej kariery w błyskach fleszy. Jeśli chciałabyś sprawdzić się w roli modelki, zadzwoń koniecznie do CKPiI w Wolbromiu i zapytaj o szczegóły, albo po prostu przyjdź osobiście o godzinie 12 w niedzielę 27. marca. Daj się zauważyć!

2
Dołącz do dyskusji

Zaloguj się się aby komentować
2 Wątków
0 Odpowiedzi
0 Subskrybentów
 
Najbardziej aktywny
Najczęściej komentowany
1 Autorzy komentarzy
wanda z orlandakultura:438610 Ostatni autorzy komentarzy
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
wanda z orlanda
wanda z orlanda

Ale żem się zawiodła. Jak tytuł dojrzałam, to w zachwyt wpadłam, że sama wystartuję. Ale bezdzietne, panny, od 16 do 24 lat? Toż to jawna dyskryminacja. A może Miss Seniorek, albo Miss Orlanda zorganizujemy? Tam bym startowała. Już wyobraźnia zadziałała i lista rzeczy do zrobienia się ujawniła: 1. zielony but z obcasem odkurzyć, wypastować, fleka zmienić; 2. pożyczyć od Marylki-sąsiadki różową bluzkę z kokardami; 3. nabyć rajstopy w kolorze mocnej zieleni, z dużą ilością motywów kwiatowych; 4. zanieść do pralni suknię plisowankę, pliski usztywnić, odprasować; 5. włos u Krystyny-fryzjerki zrobić, zaczesać, przyfarbować, loka na czoło puścić i na głowie baranka… Czytaj więcej »

kultura:438610
kultura:438610

😆 8) :-* 😕 :zzz 😡 🙄