Na trzy miesiące olkuski sąd aresztował mężczyznę, który prawdopodobnie usiłował zabić swoją żonę. Kobieta miała wiele szczęścia, bo ostrze wymierzonego w nią noża, zatrzymało się na kości.

 

15 listopada w godzinach rannych w jednym z mieszkań w Kluczach między małżonkami doszło do awantury. Pijany 44-latek podczas kłótni złapał za nóż i wbił go w klatkę piersiową swojej żony. Kobieta była przytomna i sama wezwała karetkę pogotowia. Mężczyzna wykorzystał chwilową nieuwagę małżonki i uciekł z mieszkania. – Skierowani na miejsce policjanci zatrzymali podejrzanego nieopodal bloku w którym doszło do zdarzenia. – Olkuska Prokuratura Rejonowa wszczęła w tej sprawie śledztwo. W jego trakcie mieszkańcowi Klucz przedstawiono zarzut usiłowania zabójstwa, za który to czyn co najmniej 8 lat może spędzić w więzieniu. Sąd zdecydował o zastosowaniu wobec podejrzanego środka zapobiegawczego w postaci tymczasowego aresztowania na 3 miesiące – informuje mł. asp. Marcin Dzięcioł. Dobrą informacją w tych dramatycznych okolicznościach jest to, że kobiecie nie stało się nic poważnego i po hospitalizacji mogła wrócić do domu. Okazało się, że ostrze noża zatrzymało się na kości i nie uszkodziło poważnie żadnego organu.

0 0 votes
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
1 Komentarz
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
żony swojej mąż
żony swojej mąż
11 lat temu

Jaka by żona niedobra była zabijać jej nie trzeba, bo to podobno też jest człowiek. Wiem, że niektórych ręka świerzbi, bo taka żona jak się dowie w pracy albo na ruskim targu że człowiekiem jest zaraz skacze człowiekowi mężczyźnie do oczu i prowokuje. Nie zawsze tak jest, ale chyba często. Bądźmy sprawiedliwi, człowieków mężczyzn też czasami trzeba by pozabijać, takiego jednego to bym nawet zabił dzisiaj, wredny i skomplikowany typ, no ale człowiek to, więc szkoda, a poza tym może jeszcze kiedy będzie z niego ludź – czyli pożytek. Wniosek z tego co napisano powyżej płynie taki, żeby wszystkim szerokie i mocne kości wyrastały (pić często mleko i jogurt), żeby noże tępe w sklepach sprzedawali (najlepsze chińskie), a pić wódkę do 44 roku życia trzeba zakazać (czeskiej w szczególności), kobiety niech na zawsze zostaną kobietami (garnki, zlew, miotła, itd) broń Panie Boże nie człowiekami, a wszyscy będziemy żyli długo w zgodzie i szczęśliwie. Chyba.