krzyz

11 lutego (we wtorek) 2014 roku o godzinie 17.00 będzie odprawiona Msza święta w Skale w czwartą rocznicę śmierci śp. Księdza Kanonika Stanisława Gajewskiego. Mszy św. Będzie przewodniczył znany wszystkim Olkuszanom Ksiądz Jacek Michalak.

Zapraszamy znajomych i przyjaciół oraz wszystkich, którzy pamiętają o Budowniczym Parafii św. M. M. Kolbego w Olkuszu księdzu St. Gajewskim do udziału we Mszy św. Prosimy o modlitwę i komunię w intencji Ks. St. Gajewskiego.

 

W 16 numerze Zeszytów Historycznych Olkusza pierwszy rozdział został poświęcony osobie Ks. Kanonika Stanisława Gajewskiego ” Kapłan – Człowiek Historii”. Materiały do tego rozdziału zebrała i opracowała Pani Barbara Kiszko Dyrektor Gimnazjum nr 1 przy współpracy wielu osób. Elektroniczna wersja zeszytów dostepna jest pod adresem: 

www.iva82.olkuszanin.pl/index.php?option=com_content&task=view&id=50&Itemid=30

8
Dołącz do dyskusji

Zaloguj się się aby komentować
avatar
500
8 Wątków
0 Odpowiedzi
0 Subskrybentów
 
Najbardziej aktywny
Najczęściej komentowany
1 Autorzy komentarzy
adminToJapiisWitekJacek S Ostatni autorzy komentarzy
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Jacek S.
Jacek S.

„Mszy św. Będzie przewodniczył znany wszystkim Olkuszanom Ksiądz Jacek Michalak.”

Pierwsze słyszę o takim człowieku.

Jak mówi przysłowie, o zmarłym dobrze, albo wcale. Wybieram to drugie.

pogromca troli
pogromca troli

Jacku S + a czemu mial sluzyc twoj komentarz ?

Jacek S
Jacek S

Z definicji komentarz to własna opinia na dany temat. Może być nacechowany emocjonalnie.

Pogromco troli nie musisz zgadzać się z moim komentarzem. Żyjemy w jeszcze wciąż wolnym państwie, gdzie każdy ma prawo do własnego zdania i opinii i to nawet tak nieuprawnionych jak: „Mszy św. Będzie przewodniczył znany wszystkim Olkuszanom Ksiądz Jacek Michalak.”

Witek
Witek

Dlaczego nieodprawiono Mszy Św.w kościele który budował od fundamentów ks.Gajewski.Czyżby następca ks.Stanisława tak prędko zapomniał o swoim poprzedniku.W niedzielę w ogłoszeniach nawet nie wspomniał o tym że w Skale będzie odprawiona Msza Św. za ks.Kanonika.Bardzo nieładnie jak się niepamięta oswoim poprzedniku!

Witek
Witek

Co w Przeglądzie Olkuskim wprowadziliście cenzurę.Brawo w Olkuszu wraca komuna!

piis
piis

[quote name=”Witek”]Dlaczego nieodprawiono Mszy Św.w kościele który budował od fundamentów ks.Gajewski.Czyżby następca ks.Stanisława tak prędko zapomniał o swoim poprzedniku.W niedzielę w ogłoszeniach nawet nie wspomni. ał o tym że w Skale będzie odprawiona Msza Św. za ks.Kanonika.Bardzo nieładnie jak się niepamięta oswoim poprzedniku![/quote].

Aktualny Ks. Proboszczu wstyd. Ks. Kanonik byl wielkim i oddany olkuszowi czlowiekiem – proboszczem. Byl budowniczym naszego kosciola i tworca naszej parafii. Spoczywaj w pokoju.

ToJa
ToJa

W Skale tym razem był pełen kościół ludzi z Olkusza. Dziękuję ks. Proboszczowi ze Skały za słowa, które powiedział i ks. Jackowi, pamiętającemu o naszym proboszczu i ks wikariuszowi ze Skały zawsze obecnemu. Tylu ludzi jeszcze żadnego roku nie było. Brakowało tylko …no właśnie tu nic dalej nie napiszę.

admin
admin

[quote name=”Witek”]Co w Przeglądzie Olkuskim wprowadziliście cenzurę.Brawo w Olkuszu wraca komuna![/quote]
W Przeglądzie wprowadziliśmy zasadę moderacji komentarzy od niezalogowanych Użytkowników. Dlatego niektóre komentarze pokazują się z opóźnieniem na stronie. Czy to rzeczywiście komuna jest ? 🙂