W ciągu ostatnich lat kobiety z powiatu olkuskiego nie chciały rodzić w swoim Szpitalu Powiatowym. Skutecznie zniechęcały je między innymi dramatyczne warunki sanitarne. Ale nie tylko. Będzie potrzeba wiele wysiłku personelu, żeby zła sława oddziału ginekologiczno-położniczego odeszła w niepamięć. W odzyskaniu zaufania kobiet mają pomóc wykonane już remonty, nowy sprzęt i nowy ordynator. Kobiety mogą rodzić na trzech salach, z których tylko jedna nie została jeszcze odnowiona. Zobacz, jak wygląda olkuska porodówka po zmianach!

0 0 votes
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
3 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Ole_czka
Ole_czka
14 lat temu

Kiedy był ten wielki remont łazienki bo chyba po październiku dopiero, poza tym pomalowanie ścian i wyłożenie podług linoleum to chyba nie wielki remont tylko poprawa wyglądu która ni jak się ma do poprawy wizerunku tego oddziału … rodziłam w tych „fantastycznych” warunkach i jakoś pamiętam zimną wodę pod starym prysznicem na położnictwie, stare umywalki na salach kapiący kran, nawet wyposażenie typu kosz na śmieci nie wspominając o łóżkach trzeszczących starych i zapadających się z wysłużonymi materacami dajcie spokój „RODZIĆ PO LUDZKU” TO NIE TU!!!!!! … poza tym obsługa położnych całkiem pozytywna …ale za to „lekarze” hmmmm temat do następnego reportażu …

nnj
nnj
14 lat temu

Mam nadzieję, ze w szpitalu w Olkuszu nastapi poprawa. Do tej pory słyszałam same niepochlebne opinie od rodzących tam kobiet. Wszytsy przestrzegają mnie przed porodem tam. Sama wolałabym rodzić w swoim mieście a nie włoczyc sie po krakowie czy katowiach. Ale wybiore poródówke olkuska tylko wtedy gdy doją mnie słuchy ze sytuacja uległa pozytywnej zmianie.

janko muzykant
janko muzykant
14 lat temu

ooo jakaś nowa (wiem) moderacja? widziałem – dotrwałem do końca, mimo, że nie rodziłem ani (chyba) nie będę rodził