Policjanci z Olkusza prowadzą czynności wyjaśniające w sprawie uszkodzenia masztu sygnalizatora świetlnego na skrzyżowaniu DW 791 z ul. Gajewskiego w Olkuszu, do którego doszło 17.03.2020 roku.

8 marca 2020 roku na drodze wojewódzkiej 791 w rejonie skrzyżowania w Bogucinie Dużym „Pomorzany” kierująca audi zjechała do przydrożnego rowu. Jak ustalili policjanci, kobieta jechała z Olkusza w kierunku Klucz, jadący z naprzeciwka pojazd nieznanej marki,  rozpoczął manewr wyprzedzania innego samochodu. Chcąc uniknąć czołowego zderzenia, kierująca audi zjechała z drogi i wpadła do rowu.

8 marca 2020 roku w Zedermanie kierowca samochodu (brak szczegółowych  danych)  jadąc w kierunku Krakowa, najechał na znak drogowy (C-9 – zobowiązanie kierującego do jazdy z prawej strony, G-1D – słupek wskaźnikowy), wskutek czego jeden z elementów znaku uderzył w fiata brawo, powodując rozbicie przedniej lampy.

11 marca 2020 roku na parkingu przy P.H. „Biedronka” ul. Sławkowska w Olkuszu, uszkodzono samochód osobowy marki Volkswagen Sharan. Sprawca szkody parkingowej odjechał z miejsca zdarzenia.

Policjanci zwracają się do osób, które dysponują nagraniami z przebiegu powyższych zdarzeń lub były świadkami w tych sprawach o kontakt telefoniczny z policjantem prowadzącym czynności wyjaśniające, nr tel.  32 6478 235.

5 marca 20202 roku policjant Zespołu Wykroczeń przyjął zawiadomienie o kradzieży dwóch betonowych donic. Donice znajdowały się przed wejściem do Biblioteki Miejskiej przy ulicy Francisco Nullo w Olkuszu. Osoby, które były świadkami tego zdarzenia, proszone są o telefoniczny kontakt z policjantem prowadzącym czynności w tej sprawie, nr tel. 32 6478 234.

KPP Olkusz 

Dołącz do dyskusji

Zaloguj się się aby komentować
  Subskrybuj  
Powiadom o