Do wolbromskiego magistratu dociera wiele pytań mieszkańców, związanych z faktem, że w gminie Wolbrom nie odbył sie w tym roku finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Oto oficjalne stanowisko urzędu w tej sprawie: „Chcemy wyjaśnić, że udział w akcji Jerzego Owsiaka odbywa się na zasadzie wolontariatu i wymaga ścisłej współpracy z centralnym sztabem WOŚP.
Wolbrom nie zapomniał w tym roku o chorych dzieciach, ale niestety w tym roku, po rezygnacji dotychczasowej Szefowej Sztabu WOŚP, którą w ubiegłych latach była pani Agnieszka Gardeła, nauczycielka z SP1, nie znalazła się żadna chętna osoba, która podjęłaby się przejąć te – dość poważne i obciążające – obowiązki.

Rezygnacja pani Agnieszki Gardeły nie była wynikiem braku współpracy z wolbromskim urzędem i wynikała wyłącznie z osobistych powodów byłej szefowej sztabu WOŚP w Wolbromiu.
Władze Wolbromia zawsze chętnie pomagają w organizacji tego typu imprez, również pracownicy magistratu oferowali dotychczas swój prywatny czas, jako wolontariusze pomagali w organizacji kolejnych finałów. UMiG, pomimo podjętej próby, nie uzyskał zgody na prowadzenie zbiórki i organizację XIX Finału WOŚP w 2011 r.”
Źródło: www.wolbrom.pl

0 0 votes
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
4 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Mała
Mała
13 lat temu

Wolbrom wyrasta na samodzielność! Zamiast masowego zawirowania, lokalna impreza – koncert charytatywny na rzecz najbiedniejszych dzieci z Gminy Wolbrom. Zespół Pectus dał fantastyczny koncert !!!

Mała
Mała
13 lat temu

Co ma wspólnego wolbromska władza z WOŚP??? 😆 Czy niektórym 😥 wszystko musi tak jednoznacznie – z jednym – kojarzyć? 😆 Zupełny brak fantazji 😆 😆

Brom
Brom
13 lat temu

Brawo Wolbrom.Nic na siłę.Szkoda przemarzających dzieci.
Sepsa jest skrytobójcza.

Normalny
Normalny
13 lat temu

wrutu tutu „wolbromskie władze zawsze pomagają…….” tylko w robieniu własych interesów ,wspieraniu kolesiostwa i ewentualnie w niszczeniu konkurencji (jeśli się ośmieli być 😥 )