Olkusz

Tuż przed początkiem ferii zimowych w hali Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Olkuszu, doszło do drugiego w obecnym sezonie siostrzanego starcia w kategorii Dzieci. Dziewczęta z wiodącego rocznika, prowadzone przez Aleksandrę Wojdyłę planowo pokonały swoje młodsze koleżanki, umacniając się na trzecim miejscu w ligowej tabeli.

Mecz bez większej historii, pod pełną kontrolą starszych Lwiątek, które w pierwszej połowie nie straciły nawet bramki, a same trafiły do siatki „rywalek” osiemnaście razy. Po zmianie stron podopieczne Agaty Nowak radziły sobie już nieco lepiej, co pozwoliło im zdobyć dwa honorowe gole autorstwa Zuzi Kozieł i Mileny Stochel. SPR I był dużo bardziej skuteczny. Szybkie kontry i trafienia z ataku pozycyjnego pozwoliły wyśrubować wynik na 2:32.

Najskuteczniejsza w obozie trenerki Wojdyły okazała się Zuzia Filipek (5 bramek), a o jedno trafienie mniej na swoich prywatnych kontach zapisały: Ula Głąb, Milena Plewińska oraz Matylda Redko.

W tabeli Małopolskiej Ligi Dzieci SPR I Olkusz zajmuje obecnie trzecią pozycję. Prowadzi SKS Kusy Kraków przed UKS Czwórką Libiąż. Druga drużyna SPR-u złożona z młodszych zawodniczek w tym samym zestawieniu plasuje się na ósmym miejscu. Kolejne ligowe spotkania w tej kategorii wiekowej z początkiem marca.

SPR Olkusz

0 0 votes
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze