zurada dzien babci i dziadka1

W środę dnia 21 stycznia 2015r. w Remizie w Żuradzie świętowaliśmy uroczyście Dzień Babci i Dzień Dziadka zorganizowany przez Radę Sołecką na czele z sołtysem Panem Zbigniewem Brzeskim, Dyrektora Szkoły Podstawowej i Publicznego Przedszkola w Żuradzie oraz Radę Pedagogiczna. W całą uroczystość zaangażowani byli również pracownicy Szkoły oraz rodzice naszych uczniów i przedszkolaków.
Główni zainteresowani zebrali się w licznym gronie z uśmiechniętymi buźkami na twarzy wiedząc, że dziś ich wielkie święto i że ich obecność jest bardzo ważna. Przedszkolaki z Publicznego Przedszkola w Żuradzie, w przepięknych strojach aniołów, pasterzy i królów wystawili Jasełka przygotowane specjalnie dla przybyłych gości. Uczniowie Szkoły Podstawowej złożyli w formie wierszyków życzenia, które przygotowali specjalnie dla kochanych babć i dziadków dając tym samym wyraz szacunku i miłości jaką ich obdarzają. Prowadzone przez nauczycieli Szkoły koło teatralne „Żuradzkie promyczki” w profesjonalny sposób zaprezentowało Jasełka, kończąc tym samym okres Bożonarodzeniowy. Po występach naszych milusińskich zebranych gości bawił zespół Animator z Miejskiego Ośrodka Kultury w Bukownie, oprócz świetnie zaprezentowanego repertuaru wrażenie robiły stroje artystów.

Dbając o naszych gości nie zapomnieliśmy również o suto zastawionych stołach, dzięki pomocy rodziców i pracowników Szkoły , dziadkowie mogli skosztować pysznych ciast i innych słodkości. Pamiętając o naszych dziadkach i babciach jeszcze raz składamy najserdeczniejsze życzenia z okazji ich święta. Aby zawsze z nami byli.

Przedszkole w Żuradzie

zurada dzien babci i dziadka

0 0 votes
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
1 Komentarz
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
dziadek
dziadek
9 lat temu

miła impreza, wzruszająca dla nas dziadków, ukłony dla p. Dyrektor szkoły i przedszkola oraz dla p. Sołtysa, dziękujemy