żurada pasowanie na przedszkolaka 1

Pasowanie na przedszkolaka to w każdym Przedszkolu uroczysty dzień, w którym to każdy maluszek staje się godny miana „ Prawdziwego przedszkolaka ”. Do całorocznych imprez w Publicznym Przedszkolu w Żuradzie na stałe zapisała się uroczystość pasowania na przedszkolaka. Ten uroczysty dzień nastąpił we wtorek 17.XI.2015r.  Naszych podopiecznych przywitano gromkimi brawami przez ich najbliższych, widząc ich- uśmiech na ich buźkach pojawiał się w mig, elegancko ubrani stremowani przed występem przekroczyli próg sali. Uroczystego przywitania przybyłych gości dokonała Pani Dyrektor Przedszkola mgr Renata Pogodzik, zapraszając jednocześnie na widowisko przygotowane przez przedszkolaków. 

żurada pasowanie na przedszkolaka

Wiersze, rymowanki ,tańce i egzamin zdany na piątkę, będący przepustką do uroczystego ślubowania- obiecując stosowanie magicznych słów, bycie koleżeńskim, miłym, uprzejmym, życzliwym, każdy przedszkolak został pasowany czarodziejskim lizakiem, który skrywał w sobie wielką tajemnicę na Prawdziwego Przedszkolaka.

żurada pasowanie na przedszkolaka 2

Mając już wszystkich podopiecznych jako Prawdziwych Przedszkolaków wiemy że bycie nim to trudna sprawa jednocześnie dobra zabawa. Nasi podopieczni zostali ugoszczeni jako specjalni gości- słodki poczęstunek był dla nich wyśmienitą nagrodą za ich ciężką pracę bycia aktorem.

Przedszkole w Żuradzie

żurada pasowanie na przedszkolaka 3

żurada pasowanie na przedszkolaka 4

żurada pasowanie na przedszkolaka 5

0 0 votes
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze