dzień babci i dziadka

Dzień Babci i Dziadka od kilku lat w naszym Przedszkolu i Szkole obchodzimy w sposób bardzo uroczysty. W tym dniu nasi najukochańsi dziadkowie czują się bardzo wyjątkowo, udowadniamy im jak są dla nas ważni, jak ich mocno kochamy i za co tak naprawdę. I tak było tym razem. W tym roku w czwartek 14 stycznia 2015r. w Remizie w Żuradzie świętowaliśmy uroczyście Dzień Babci i Dzień Dziadka zorganizowany przez Radę Sołecką na czele z sołtysem Panią Lidią Jeleń, Dyrektora Szkoły Podstawowej i Publicznego Przedszkola w Żuradzie Renatę Pogodzik oraz Radę Pedagogiczną . W całą uroczystość zaangażowani byli również pracownicy Szkoły oraz rodzice naszych uczniów i przedszkolaków.

dzień babci i dziadka 1

Główni zainteresowani jak co roku zebrali się w licznym gronie z uśmiechniętymi buźkami na twarzy widząc swoich najukochańszych wnuczków w pełni zaangażowanych , aby ten dzień dla dziadków był jednym z ważniejszych dni w roku. Przedszkolaki w odświętnych strojach recytowali przygotowane wierszyki, śpiewali piosenki, które były podziękowaniem dla zebranych. Uczniowie Szkoły Podstawowej zatańczyli w strojach ludowych taniec, zaśpiewali piosenki które przygotowali specjalnie dla kochanych babć i dziadków dając tym samym wyraz szacunku i miłości jaką ich obdarzają. Wisienką na torcie dla gości było przepiękne przedstawienie pt. „Śpiąca Królewna” przygotowane przez nauczycieli Szkoły Podstawowej, które są opiekunami koła teatralnego naszej Szkoły. W przepięknych strojach, w pełni wczuci we własne role, zagwarantowali nam kilka minut pełnych emocji. Mamy nadzieję, że nasi dziadkowi dzięki nam poczuli się choć w tym wyjątkowym dniu bardzo bardzo ważni.

dzień babci i dziadka 2

Dbając o naszych gości nie zapomnieliśmy również o suto zastawionych stołach, dzięki pomocy rodziców i pracowników Szkoły , dziadkowie mogli skosztować pysznych ciast i innych słodkości.
Pamiętając o naszych dziadkach i babciach jeszcze raz składamy najserdeczniejsze życzenia z okazji ich święta.

Przedszkole w Żuradzie

dzień babci i dziadka 3

dzień babci i dziadka 4

0 0 votes
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze