Dariusz Gorgoń

 W odpowiedzi na pytania naszych czytelników informujemy – nagrania z sesji Rady Miejskiej w Wolbromiu są (od tegorocznej sesji kwietniowej) publikowane w Biuletynie Informacji Publicznej. Jak poinformował nas przewodniczący Rady Miejskiej Dariusz Gorgoń, na razie nie ma warunków technicznych do poprawienia jakości nagrania (z racji używania mobilnych mikrofonów nie wszystkie głosy nagrane są w dobrej jakości – wszystko zależy od tego czy i w jaki sposób mówca używa mikrofonu).

Starania o nowy sprzęt nagłaśniająco-nagrywający będą podjęte dopiero w przyszłym roku, wtedy też pojawi się możliwość odsłuchu obrad „na żywo” w internetowej transmisji. Zainteresowanych odsłuchaniem pierwszego dostępnego nagrania z sesji, która odbyła się 30 kwietnia zapraszamy zatem na http://bip.malopolska.pl/umigwolbrom/Article/id,282669.html

– Jestem za całkowitą jawnością życia publicznego, a udostępnianie nagrań z sesji, na które zresztą może przyjść każdy chętny, uważam za zwykły tego przejaw – wyjaśnia Dariusz Gorgoń. – Zapraszam także wszystkich zainteresowanych do kontaktów – zarówno ze mną, jak innymi radnymi. Służymy swoim czasem podczas pełnionych w Biurze Rady dyżurów, a jeżeli jest pilna potrzeba, również w innym terminie. Kontakt z wyborcami jest dla mnie bardzo ważny, bo radny, jako przedstawiciel lokalnej społeczności, nie może być od niej oderwany.

Według pozyskanych przez nas informacji dyżury w Biurze Rady Miejskiej w Wolbromiu (pok. 110 UMiG Wolbrom, ul. Krakowska 1 – tel. 32 70 65 331) dyżury pełnią:

Przewodniczący Rady Miejskiej w Wolbromiu DARIUSZ GORGOŃ – w każdy poniedziałek, w godz. 14.00 – 16.00

Wiceprzewodniczący Rady Miejskiej w Wolbromiu BARTŁOMIEJ ŻUREK – w I i IV poniedziałek miesiąca, w godz. 15.00 – 16.00

Wiceprzewodnicząca Rady Miejskiej w Wolbromiu EWA KAZIMIERSKA – w II i III wtorek miesiąca,
w godz. 13.30 – 14.30

Radny Rady Miejskiej w Wolbromiu STANISŁAW KOŁODZIEJ – w I i III poniedziałek miesiąca,
w godz. 16.30 – 17.30

 

Dołącz do dyskusji

Zaloguj się się aby komentować
  Subskrybuj  
Powiadom o